| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | Wt101jd10-4 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Χειροκίνητος τύπος GPS WiFi5.8g Δρόνο Σημάδι Στρατιωτική VIP Προστασία Ασφάλεια Uav Jammer
Περιγραφή του προϊόντος:
Ο χειροκίνητος τύπος πυροβολικού μπορεί να προσαρμοστεί. Η συχνότητα κάλυψής του όπως GSM 900Mhz, 433Mhz, WiFi2.4G, WIFI3.6G, WIFI5.2G, WIFI5.8G, GPSL1 ~ GPSL2.Τώρα μπορούμε να κάνουμε μέχρι 8 ζώνες.Η συνολική ισχύς εξόδου είναι 160WΗ εμβέλεια της ασπίδας αυτού του μη επανδρωμένου Η συσκευή προστασίας σήματος μπορεί να είναι μέχρι 3000-4000 μέτρα, και η διαμόρφωση της κεραίας του μπορεί επίσης να επιλεγεί σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Ορισμένα πλεονεκτήματαΓια χειροκίνητο παρεμβολικό μη επανδρωμένων αεροσκαφών:
1Οι μπαταρίες είναι ξεχωριστές από την κύρια συσκευή, εύκολο να αντικατασταθούν και να συντηρηθούν.
2Ο ολοκληρωμένος σχεδιασμός του όπλου ανταποκρίνεται στις ανάγκες του αστυνομικού εξοπλισμού και έχει ισχυρή επίδραση.
3- Υψηλής αντοχής δοχείο που σχηματίζεται από ένεση μούχλας, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό στο νερόΑντι-διάβρωση·
4.Προστασία κατά της υπερτάσης και του υπερστροφικού ρεύματος, προστασία από θερμότητα, σταθερή λειτουργία·
5Η ασφάλεια δεν βλάπτει το ανθρώπινο σώμα.
6Ο γενικός σχεδιασμός του συστήματος ανταποκρίνεται στις στρατιωτικές απαιτήσεις.
7Ενσωματωμένος κύριος εξοπλισμός, μπαταρία,
8Κάθε μπάντα μπορεί να ενεργοποιήσει ή να απενεργοποιήσει μόνη της.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνότητας ασπίδας (MHz) |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH4 | RF800/900: 820-926MHz |
| CH5 | 433/1.2G (προαιρετικό) |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Δύναμη εκπομπής |
| Συνολική ισχύς ραδιοσυχνοτήτων: | 30W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | DC-24V 8AH/Υποστήριξη 120 λεπτών πλήρους ισχύος (προαιρετική). |
| Περιοχή προστασίας: | 800 ~ 1200m |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 80W |
| Βάρος: | 60,0 κιλά |
| Μέγεθος ((μήκος × άνεμος × ύψος): | 960 × 400 × 230 mm |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -10 έως +55 βαθμοί Κελσίου |
| Συσκευή: | Κουτί |
Εφαρμογές:
Εφαρμόζεται κυρίως σε αεροδρόμια, κέντρα επιστημονικής έρευνας, σπίτια κράτησης, αίθουσες ανακρίσεων, δικαστήρια, στρατόπεδα εργασίας,άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικές ή κυβερνητικές εγκαταστάσεις.Εσωτερική Ασφάλεια, Διορθωτικά Κέντρα, Πετροχημική Βιομηχανία, Αθλητικά Μέγαρα και Θέατρα, VIPΠροστασία των συνοδών, Πρόληψη/Αποκατάσταση βομβών, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός, ΕνέργειαΦυτά παραγωγής, κλπ.
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
Σκληρός έλεγχος ποιότητας - Τα προϊόντα μας έχουν αναγνωριστεί ως υψηλής ποιότητας και αξιόπιστα στη βιομηχανία.Τα προϊόντα μας έχουν επίσης πολύ εγκριθεί από τους πελάτες μας και από τους επιχειρηματικούς μας εταίρους στην Ασία, την Ευρώπη και τη Βόρεια Αμερική.
Πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας - σχεδιάζουμε και κατασκευάζουμε ηλεκτρονικούς εξοπλισμούς και συσκευές.Αλλά πάντα προσκολλόμαστε στον τρόπο μας να εξυπηρετούμε τους πελάτες μας εγκαίρως και με όλη μας την καρδιά..
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()