| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | Wt101jq10-4 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
1500 μέτρα ισχυρό φορητό χειροκίνητο τύπου VIP προστασία Drone Jammer
Περιγραφή του προϊόντος για τον παρεμποδιστή σήματος από μη επανδρωμένο αεροσκάφος τύπου όπλου χειρός:
Ο φορητός χειροκίνητος παρεμβολισμός drone καλύπτει το WIFI2.4G, WIFI5.8G, GPSL1, RF800, επίσης ο παρεμβολισμός drone απενεργοποιεί τα στοχευμένα drones με σήμα τηλεχειρισμού και σήμα GPS, για να αναγκάσει το drone να πέσει ή να επιστρέψει.Αποτελεσματική παρεμβολή στο σήμα τηλεχειρισμού του UAV 2400MHz, σήμα GPS 1500MHz, σήμα τηλεχειρισμού και σήμα μετάδοσης εικόνας 5200Mhz, 5500Mz και 5800MHz. Μπορεί να προσαρμόσει τη συχνότητα για 8 ζώνες.
Τεχνικά χαρακτηριστικάΚρατούμενος πυροβόλος τύπου Drone Σημείο παρεμβολής:
των σταθμών βάσης.
ΠροδιαγραφέςΔραστηριώδης:
· Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz. |
| CH5 | 433/1.2G (προαιρετικό) |
| Πεδίο παρεμβολής: | Πάνω από τα 800-1200 μέτρα |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος της συσκευής: | 530x300x200mm δεν περιλαμβάνουν κεραίες |
| Βάρος του προϊόντος: | 6 κιλά |
| Τύπος: | Διακόπτης για μη επανδρωμένα |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 30W |
| Συσκευή: | Τραπεζαρία. |
| Διακόπτης σήματος για: | 24G.5.8G, GPSL1, Wi-Fi3.6G, 433 σήμα drone. |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC -DC27V) |
| Τύπος κεραίας: | Οδική κεραία ή οδική κεραία Omini |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20 έως +50oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία: | 5%-80% |
Εφαρμογές:
Εφαρμόζεται κυρίως σε αεροδρόμια, κέντρα επιστημονικής έρευνας, σπίτια κράτησης, αίθουσες ανακρίσεων, δικαστήρια, στρατόπεδα εργασίας,άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικές ή κυβερνητικές εγκαταστάσεις. Εσωτερική Ασφάλεια, Διορθωτικά Κέντρα, Πετροχημική Βιομηχανία, Αθλητικά Μέγαρα και Θέατρα, VIP Προστασία των συνοδών, Πρόληψη/Αποκατάσταση βομβών, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός, Ενέργεια Φυτά παραγωγής, κλπ.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()