| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT900258 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
600W Υψηλής ισχύος RF σήμα Αντι Drone Jammers εξωτερική προστασία VIP
600W Υψηλής ισχύος Αδιάβροχο εξωτερικό VIP προστασία RF σήμα Drone Jammer
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτή η Drone Signal Shield είναι ένας ευέλικτος αποκλειστής σήματος που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικούς χώρους επειδή το περίβλημά της είναι IP65 αδιάβροχο, με ενσωματωμένο ανεμιστήρα και καλό σύστημα ψύξης.
Το τμήμα συχνότητας μπορεί να προσαρμοστεί. Η συχνότητα κάλυψής του όπως Wi-Fi3.6G, WIFI2.4G, WIFI5.2G, WIFI5.8G, GPSL1 ~ GPSL2, GSM900,433Mhz. Η συνολική ισχύς εξόδου είναι 160.Το εύρος ασπίδας αυτής της συσκευής ασπίδας σήματος μπορεί να είναι μέχρι 1000-5000 μέτρα., and its configuration antenna can also be selected according to your needs. Και η διαμόρφωση της κεραίας της μπορεί επίσης να επιλεγεί σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Χαρακτηριστικά:
1.Μέχρι 8 ζώνες συχνοτήτων για το είδος του όπλου Jammerή άλλων τύπων.
2Σκουλέστε τους ελέγχους για να ρυθμίσετε την ισχύ εξόδου.
3Οι κεραίες τύπου είναι ενσωματωμένες.
4Ηλεκτρονικά φώτα κατάστασης.
5Φαν ψυγείο Rack Enclosure με Casters.
6.Κάθε μπάντα μπορεί μόνη της να ενεργοποιήσει ή να απενεργοποιήσει.
7.Οι μπαταρίες είναι ξεχωριστές από την κύρια συσκευή, εύκολο να αντικατασταθούν και να συντηρηθούν.
Προδιαγραφές:
Διάταξη σήματος απομόνωσης
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | -GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | -900868-916MHz |
| CH5 | - 433: 433 MHz |
| CH6 | - WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 120W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 2000 m |
| Ηλεκτρική παροχή: | Εσωτερική μπαταρία 28V 7.5AH / Εξωτερική μπαταρία |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | Ενσωματωμένες κεραίες |
| Μέγεθος της συσκευής: | 660 × 580 × 50 mm |
| Βάρος του προϊόντος: | 8.00kg |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH/Υποστήριξη 40-50min |
| Διαρκής εργάσιμος χρόνος: | 24 * 7 ώρες λειτουργίας (AC 220V) · |
| Η υγρασία: | 5% - 95% |
Εφαρμογή:
• Χρησιμοποιείται κυρίως σε φυλακές, σταθμούς βενζίνης, βόμβες κινητών τηλεφώνων, αποθήκες πετρελαίου, σταθμούς LPG,κέντρα κράτησης, δωμάτια ανάκρισης, δικαστήρια,
• Μεταρρύθμιση μέσω εργατικών ομάδων, αίθουσες συνεδριάσεων, κινηματογράφους, εκκλησίες, βιβλιοθήκες, κοιτώνες σχολείων.
• Ειδικές περιστάσεις ασφαλείας και εμπιστευτικές περιστάσεις (εμπιστευτικό γραφείο, αίθουσα διαπραγματεύσεων, κινητά οχήματα, κινητές πολιτικές και επιχειρηματικές αξιωματούχοι που φρουρούν το σημείο;
• Όλα τα είδη των στρατιωτικών χώρων και άλλα απαγορευμένα μέρη για τη χρήση κινητών τηλεφώνων.
Γενικές ερωτήσεις
1Γιατί να επιλέξεις εμάς;
* Επαθής, έμπειρη και υψηλής εκπαίδευσης ομάδα Ε & Α και πωλήσεων.
* Λογική τιμή και αξιόπιστα προϊόντα, επιδέξια και προσεκτική συναρμολόγηση.
* αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και γρήγορη υπηρεσία μετά την πώληση·
* Τεχνική υποστήριξη για όλη τη ζωή, μπορεί να έρθει με προσαρμοσμένη ρύθμιση.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1-2 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()