| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT100000 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Κουχιά 6 κεραίες Wifi Jammer σήμα ασύρματη επικοινωνία
Χειροκίνητη 6 κεραίες ασύρματη επικοινωνία WIFI2.4G WIFI5.2G WIFI 5.5G WIFI5.8G Σημαντικός παρεμποδιστής
Περιγραφή του προϊόντος
Πρώτον, όπως σχεδιάστηκε με 6 κεραίες ασύρματης επικοινωνίας και σχεδιάστηκε μόνο για να μπλοκάρει τα σήματα του WiFi έτσι ώστε αυτό το all WiFi σήματα jammer μπορεί να κόψει τα σήματα του Wifi1.2G, WiFi 2.4G, WiFi 5.5G,Wifi 5.2G, Wifi 5.8G και επίσης Bluetooth ταυτόχρονα με απόσταση παρεμβολής έως 25 μέτρα ανάλογα με την ένταση του σήματος στο συγκεκριμένο μέρος. Besides this high power WiFi signal blocker is designed with built-in cooling fan as the cooling system so that Bluetooth all WiFi signals blocker can always stay in good working condition and easily reach the 24/7 nonstop working goalΈτσι, αυτό το Bluetooth all WiFi σήματα jammer διαθέτει επίσης φορτιστή αυτοκινήτου, το οποίο επιτρέπει να χρησιμοποιείται εύκολα και στο αυτοκίνητο.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -900M (895MHZ-1005MHZ) |
| CH2 | -1200M (1195MHZ-1305MHZ) |
| CH3 | -2400M (2395-2505MHZ) |
| CH4 | -5200 (( 5200-5300MHz) |
| CH5 | -5500 ((5400-5500MHz) |
| CH6 | -5800 ((5725-5825MHz) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Δρομολόγιο ηλεκτρικού ρεύματος |
| Η μπαταρία: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου DC7.4V/3600mA/h |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | Μέγιστο 2 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης: | Περίπου 6 ώρες. |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 6 W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 25M (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (6 μονάδες,130MM) |
| Μέγεθος της συσκευής: | 160*90*40MM |
| Καθαρό βάρος του προϊόντος: | 0.68 κιλά |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Τύπος: | Φορητό χειροκίνητο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, GPSl1,.. κλπ. |
Ακολουθούν οι τυπικές παραμέτρους για αυτό το φυλακισμένο jammer, OEM / ODM και προσαρμοσμένες συχνότητες είναι
αποδεκτό επίσης.
(Όλες οι συχνότητες είναι ορισμένες παγκόσμιες ζώνες συχνοτήτων, προαιρετικά 22 κανάλια)
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
Εφαρμογή:
Για σταθερά μέρη όπως βιβλιοθήκη, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια,Αίθουσες διδασκαλίας και ούτω καθεξής αυτό το υψηλής ισχύος jammer επιφάνειας εργασίας μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |