| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | Wt900313-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
6 ζώνες Τύπος όπλου Αντικατασταλτικά Drone GPS WIFI2.4G WIFI5.8G Μέχρι 2000m
6 ζώνες Τύπος όπλου Δρόνος Τζάμερ σήματος GPS WIFI2.4G WIFI5.8G Τζάμερ σήματος έως 2000 μέτρα
Περιγραφή του προϊόντος για το Drone jammer:
Αυτό το Six Bands Drone Signal Shield είναι ένας ευπροσάρμοστος αποκλειστής σήματος που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικούς χώρους επειδή το περίβλημά του είναι IP65 αδιάβροχο, με ενσωματωμένο ανεμιστήρα και καλό σύστημα ψύξης.
Το τμήμα συχνότητας μπορεί να προσαρμοστεί. Η συχνότητα κάλυψής του όπως Wi-Fi3.6G, WIFI2.4G, WIFI5.2G, WIFI5.8G, GPSL1 ~ GPSL2, GSM900,433Mhz. Η συνολική ισχύς εξόδου είναι 160.Το εύρος ασπίδας αυτής της συσκευής ασπίδας σήματος μπορεί να είναι μέχρι 1000-5000 μέτρα., and its configuration antenna can also be selected according to your needs. Και η διαμόρφωση της κεραίας της μπορεί επίσης να επιλεγεί σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Χαρακτηριστικά:
1Μέχρι 8 ζώνες συχνοτήτων για το είδος του όπλου Jammer.
2Σκουλέστε τους ελέγχους για να ρυθμίσετε την ισχύ εξόδου.
3Οι κεραίες τύπου είναι ενσωματωμένες.
4Ηλεκτρονικά φώτα κατάστασης.
5Φαν ψυγείο Rack Enclosure με Casters.
6.Κάθε μπάντα μπορεί μόνη της να ενεργοποιήσει ή να απενεργοποιήσει.
7.Οι μπαταρίες είναι ξεχωριστές από την κύρια συσκευή, εύκολο να αντικατασταθούν και να συντηρηθούν.
ΠροδιαγραφέςΔραστηριώδης:
· Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz. |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι tp 2500m ((κάτω από το επίπεδο σήματος ≤-85dBm) @ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος της συσκευής: | 530x300x200mm δεν περιλαμβάνουν κεραίες |
| Βάρος του προϊόντος: | 12 κιλά |
| Τύπος: | Διακόπτης για μη επανδρωμένα |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 120W |
| Συσκευή: | Τραπεζαρία. |
| Διακόπτης σήματος για: | 24G.5.8G, GPSL1, Wi-Fi3.6G, 433 σήμα drone. |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC -DC27V) |
| Τύπος κεραίας: | Οδική κεραία ή οδική κεραία Omini |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20 έως +50oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία: | 5%-80% |
Εφαρμόσιμο μέρος για τον παρεμβολέα τύπου όπλου για drones:
Διακόπτες για φυλακές ή άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικές ή κυβερνητικές εγκαταστάσεις.Προστασία συνοδείας, πρόληψη/καταστροφή βομβών, σχολεία και πανεπιστήμια Κυβέρνηση και στρατός, εργοστάσια παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας... κλπ.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()