| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | Wt701860-1 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
500m Στρατιωτικός παρεμποδιστής σήματος ρυθμιζόμενη υψηλή ισχύς 600W έως 1200W
Στρατιωτικός ρυθμιζόμενος υψηλής ισχύος φυλακιστικός παρεμποδιστής WiFi GSM PCS 3G 4G 5G παρεμποδιστής σήματος
Περιγραφή του προϊόντος
Έχουμε 4-12 ζώνες συχνοτήτων προαιρετικά από αυτό το υψηλής ισχύος σήμα κινητής τηλεφωνίας jammer.Αυτό το υψηλής ισχύος GSM CDMA PCS DCS 3G 4GLTE 4G Wimax 5G WIFI GPS VHF UHF και Lojack Προσαρμοσμένο παρεμβολή είναι πολύ ανταγωνιστικό.
Αυτή είναι μια υψηλής ισχύος αποδοτική συσκευή παρεμβολής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μπλοκάρει ανεπιθύμητα σήματα σε περιπτώσεις όπως προστασία κομβόι VIP, στρατιωτική πρόβα, δημοτικό κέντρο, αστυνομικό σημείο ελέγχου, φυλακή,βόμβες απορρίψεως, καθώς και οχήματα που είναι τοποθετημένα για την αποκλεισμό εκρηκτικών συσκευών με τηλεχειριστήριο.
Χαρακτηριστικά:
1Χρησιμοποιείται ειδικά για την καταπολέμηση της τρομοκρατίας, την εκρηκτική επίθεση, την απομάκρυνση βομβών, τις εργασίες που πραγματοποιούνται με τη βοήθεια της βίας κλπ.
2Μεγάλη κάλυψη για συχνότητες 6-12 καναλιών και άλλες εξατομικευμένες εκπομπές.
3, είναι σχεδιασμένο για φορητή μεταφορά και ευέλικτη λειτουργία. ειδικά εφαρμοστέο για ανάγκες έκτακτης ανάγκης, μεταβάσεων, προσωρινών ελέγχων.
4Η ενσωματωμένη αποτελεσματική επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 2 ώρες μετά την πλήρη φόρτιση.
5, Καμουφλάζ προσαρμοσμένο σακίδιο, βολικό για εγκατάσταση και λειτουργία.
6, Μεταλλικό πλαίσιο βαφής, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό,
7, Ενσωματωμένοι αποδοτικοί ανεμιστήρες ψύξης και πτερύγια ψύξης εξασφαλίζουν σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μεγάλο χρόνο λειτουργίας.
8, 24/7 ώρες εργασίας, θα μπορούσε να συνεχίσει να εργάζεται;
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | - 5G:3200-3600MHz |
| CH8 | -5G:3600-4200MHz |
| CH9 | -Το Wi-Fi:2400-2500 MHz |
| CH10 | -GPS:1570~1580MHz |
| Συχνότητα επιλογής | 20-6000Mhz |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G, 5G,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Ανερόστερος παρεμβολικός |
| Διάδρομος εξόδου: | 10 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη εξόδου: | 500 βατ |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 20-500 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 10 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| Τεχνική Παράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 30 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 35 kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Τύπος κεραίας: | Εξωτερική υψηλή απόδοση Ολμοκατευθυντική κεραία |
Εφαρμογή:
• Χρησιμοποιείται κυρίως σε φυλακές, σταθμούς βενζίνης, βόμβες κινητών τηλεφώνων, αποθήκες πετρελαίου, σταθμούς LPG,κέντρα κράτησης, δωμάτια ανάκρισης, δικαστήρια,
• Μεταρρύθμιση μέσω εργατικών ομάδων, αίθουσες συνεδριάσεων, κινηματογράφους, εκκλησίες, βιβλιοθήκες, κοιτώνες σχολείων.
• Ειδικές περιστάσεις ασφαλείας και εμπιστευτικές περιστάσεις (εμπιστευτικό γραφείο, αίθουσα διαπραγματεύσεων, κινητά οχήματα, κινητές πολιτικές και επιχειρηματικές αξιωματούχοι που φρουρούν το σημείο;
• Όλα τα είδη των στρατιωτικών χώρων και άλλα απαγορευμένα μέρη για τη χρήση κινητών τηλεφώνων.
Γενικές ερωτήσεις
1Γιατί να επιλέξεις εμάς;
* Επαθής, έμπειρη και υψηλής εκπαίδευσης ομάδα Ε & Α και πωλήσεων.
* Λογική τιμή και αξιόπιστα προϊόντα, επιδέξια και προσεκτική συναρμολόγηση.
* αυστηρή διασφάλιση ποιότητας και γρήγορη υπηρεσία μετά την πώληση·
* Τεχνική υποστήριξη για όλη τη ζωή, μπορεί να έρθει με προσαρμοσμένη ρύθμιση.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()