| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | Wt311101-22-3 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
22 ζώνες Εγγυητός GPS παρεμβολικός αποκλειστής RF 315MHz 433MHz 868MHz
Χονδρικό 22 Bands 2G 3G 4G 5G Τζάμερ Όλ Μπαντ Παρόμοιο GPS L1 L2 L5 Lojack WiFi GPS RF 315/433/868MHz Τζάμερ
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το Handheld 22 bands high power stationary signal blocker καλύπτει και μπλοκάρει τις συχνότητες ζώνης του κινητού τηλεφώνου,WIFI,Lojack,VHF&UHF ραδιοφώνου.Ο αποκλειστής σήματος έχει υψηλή ισχύ εξόδουΓια την υποστήριξη της παρεμπόδισης πολλών σημάτων και μια κάλυψη που κυμαίνεται από 2 μέτρα έως 30 μέτρα.
The powerful Full Bands Jammer djustable 18-22 Antennas Powerful 3G 4G 5G Phone Blocker &WiFi UHF VHF GPS L1/L2/L5 Lojack Remote Control All Bands Signal Jammer you are viewing now is in stock and will be newest style and modern signal blockerΗ προστασία της ιδιωτικής σας ζωής και του ήσυχου περιβάλλοντος είναι πολύ καλύτερη από ό,τι περιμένατε.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | -GSM: 925-960MHz |
| CH3 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) |
| CH7 | - 4GLTE:790-826MHz (ΕΕ) |
| CH8 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH9 | - 4GWimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH10 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH11 | -VHF: 135-174MHz |
| CH12 | -UHF: 400-470MHz |
| CH13 | -GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH14 | -GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH15 | - Λοζάκ: 167-175MHz. |
| CH16 | -RF315: 315MHz |
| CH17 | -RF433: 433MHz |
| CH18 | -RF868: 868MHz |
| CH19 | - WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH20 | - WIFI 5.2G:5100-5500MHz |
| CH21 | - 5G: 3400-3600MHz |
| CH22 | - 5G: 3600-3800MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 30m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος: | 195*130*48 (δεν περιλαμβάνει κεραία) |
|
βάρος: |
1.0kg |
| Τύπος: | Συσκευή παρακωλύσεως |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 22W |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: | 3G 4G 5G κινητό τηλέφωνο και UHF VHF WiFi.... |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V) |
| Ηλεκτρική παροχή: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
Συσκευές
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Πλεονεκτήματα
Σκληρός έλεγχος ποιότητας - Τα προϊόντα μας έχουν αναγνωριστεί ως υψηλής ποιότητας και αξιόπιστα στη βιομηχανία.Τα προϊόντα μας έχουν επίσης πολύ εγκριθεί από τους πελάτες μας και από τους επιχειρηματικούς μας εταίρους στην Ασία, την Ευρώπη και τη Βόρεια Αμερική.
Πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας - σχεδιάζουμε και κατασκευάζουμε ηλεκτρονικούς εξοπλισμούς και συσκευές.Αλλά πάντα προσκολλόμαστε στον τρόπο μας να εξυπηρετούμε τους πελάτες μας εγκαίρως και με όλη μας την καρδιά..
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()