| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | Jm139006-3 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Φαρμακευτική τιμή Οχήμα Drone Siganl Jammer 2000 Meter High Power Drone WIFI GPS Jammer Jammer
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτή η έξι ζώνες Drone Signal Shield είναι ένας ευέλικτος αποκλειστής σήματος που μπορεί να εγκατασταθεί σε εσωτερικούς χώρους και υποστηρίζεται σε εξωτερικούς χώρους επειδή το περίβλημά του είναι αδιάβροχο,με ενσωματωμένο ανεμιστήρα και καλό σύστημα ψύξης.
Το τμήμα συχνότητας μπορεί να προσαρμοστεί.Η ισχύς εξόδου κάθε καναλιού είναι 10-30W και η συνολική ισχύς εξόδου είναι 600W.Η εμβέλεια προστασίας αυτής της συσκευής προστασίας σήματος φυλάκισης μπορεί να είναι έως και 2000 μέτρα και η διαμόρφωσή τηςΗ κεραία μπορεί επίσης να επιλεγεί ανάλογα με τις ανάγκες σας.
Υπάρχουν διάφοροι τύποι κεραίας. Ένας είναι μια κατευθυνόμενη κεραία.σχετικά μακρύ, και το σήμα μπορεί να καλυφθεί για το προσανατολισμό που χρειάζεστε, αντί να καλύπτει το σήμαΈνας άλλος τύπος κεραίας είναι μια ολμοκατευθυντική κεραία από γυαλί ίνες που ακτινοβολεί έναΤο εύρος στο οποίο το κέρδος της κεραίας είναι επίσης διαφορετικό είναι επίσηςΑυτό είναι το μόνο που μπορείτε να προσαρμόσετε όπως χρειάζεστε.
Τοποθεσία εφαρμογής:
Διακόπτες για φυλακές και άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικές ή κυβερνητικές εγκαταστάσεις.Εσωτερική Ασφάλεια, Διορθωτικά Κέντρα, Πετροχημική Βιομηχανία, Αθλητικά Μέγαρα και Θέατρα, VIPΠροστασία των συνοδών, Πρόληψη/Αποκατάσταση βομβών, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός, ΕνέργειαΦυτά που παράγουν... κλπ.
Χαρακτηριστικά:
1Μέχρι 20 ζώνες συχνοτήτων για παρεμβολές οχημάτων.
2.PLL ή DDS Σύνθετη πηγή σήματος.
3Σκουλέστε τους ελέγχους για να ρυθμίσετε την ισχύ εξόδου.
4.10dBi κατευθυνόμενες κεραίες σε κάθε ζώνη.
5.Μόνο παρεμβαίνει στις συχνότητες του σταθμού βάσης.
6.Πρόγραμμα αργής εκκίνησης για μακροπρόθεσμη αξιοπιστία.
7.Πάνω από θερμοκρασία και VSWR προστασία.
8Ηλεκτρονικά φώτα κατάστασης.
9Φαν ψυγείο Rack Enclosure με Casters.
10.100-240VAC Πηγή τροφοδοσίας.
11Προαιρετικό λογισμικό παρακολούθησης κατάστασης για υπολογιστή.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz. |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι tp 2500m ((κάτω από το επίπεδο σήματος ≤-85dBm) @ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος της συσκευής: | 530x300x200mm δεν περιλαμβάνουν κεραίες |
| Βάρος του προϊόντος: | 35 κιλά |
| Τύπος: | Διακόπτης για μη επανδρωμένα |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 350W |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: | 24G.5.8G, GPSL1, Wi-Fi3.6G, 433 σήμα drone. |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC -DC27V) |
| Τύπος κεραίας: | Οδική κεραία ή οδική κεραία Omini |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20 έως +50oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία: | 5%-80% |
Περιεχόμενο της συσκευασίας:
1 pc Μια κύρια μονάδα παρεμβολής
6 τεμάχια κατευθυντήριες κεραίες
1 pc Φρέμα κεραίας με καλώδιο 1,5 m
1 pc Σχοινί ρεύματος
1 pc Ασύρματος τηλεχειριστήριος 315MHz
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()