| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311006-3 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Χονδρικό 30W 50-70Mhz χαμηλής συχνότητας σήμα jammer
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτό το αντικείμενο ειδικά προσαρμοσμένο για 50-70Mhz χαμηλής συχνότητας σήμα jammer.Αυτή η συσκευή παρεμβολής σήματος έχει σχεδιαστεί με υψηλή ισχύ εξόδου 30W έτσι ώστε αυτό το υψηλής ισχύος σήμα μπλοκάρα έχει έως και 40 μέτρα απόσταση παρεμβολής ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχήΕκτός από το γεγονός ότι αυτός ο υψηλής ισχύος πολλαπλής χρήσης αποκλειστής σήματος διαθέτει 6-22 κεραίες, έτσι ώστε να μπορεί να κόψει τα σήματα των CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax, 5G, GPSL1, και RF Bugs ταυτόχρονα.,.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | - 50-55MHz |
| CH2 | - 55-60 MHz |
| CH3 | - 60-65 MHz |
| CH4 | - 65-70 MHz |
| CH5 | - 50-60 MHz |
| CH6 | - 60-70 MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 30 W |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Χρώμα: | ασημένιο/μαύρο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Τύπος: | Διακόπτης γραφείου |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 5-40m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Σήμα παρεμβολής για: | GSM DCS Rebolabile 3G 4G WIFI GPS σήμα κινητού τηλεφώνου |
| Μέγεθος: | 330 x 238 x 65 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. Όλες οι 6/8/10/12/16/18 Frequency modules we can mix veryfευανάγνωστο.Περιοχές συχνοτήτων Επιλέξιμες:
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Ακολουθούν οι τυπικές παραμέτρους για αυτό το φυλακισμένο jammer, OEM / ODM και προσαρμοσμένες συχνότητες είναι
αποδεκτό επίσης.
Εφαρμογή:
Μπορεί να εφαρμοστεί σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, τάξεις, εκπαιδευτικά κέντρα, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα,λεωφορείο και άλλα μέρη που απαιτούν ησυχία, εμπιστευτικότητα και ασφάλεια των πληροφοριών
Για ορισμένες τοποθεσίες ειδικού σκοπού όπως νοσοκομεία, βενζινάδικα και άλλα,Παρακαλώ κάντε δοκιμή πεδίου πρώτα για να βεβαιωθείτε ότι δεν συνέβη καμία παρεμβολή στη φυσιολογική λειτουργία του εξοπλισμού και του οργάνου σας
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()