| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311006-2 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Χονδρικό 6 ζώνες ρυθμιζόμενο προσαρμοσμένο GSM PCS 3G 4G All Cell Phone Signal Jammer
Περιγραφή του προϊόντος
This signal jamming device that you are viewing here is the All Frequency 2G 3G 4G LTE 4G Wimax Phone Blocker WiFi Jammer & GPS Jammer which is a powerful signal jamming device and can help people a lot.
Πρώτον, αφού έχει σχεδιαστεί με υψηλή ισχύ 12W, έτσι ώστε αυτός ο αποκλειστής σήματος υψηλής ισχύος να έχει μέχρι και 30 μέτρα απόσταση παρεμβολής, ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχή.Εκτός από το γεγονός ότι αυτός ο υψηλής ισχύος πολλαπλής χρήσης αποκλειστής σήματος έχει 6-22 κεραίες, ώστε να μπορεί να κόψει τα σήματα του CDMA / GSM., DCS / PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax, 5G, GPSL1, και RF Bugs ταυτόχρονα, που είναι πραγματικά ισχυρό.Το ρυθμιζόμενο κουμπί έχει επίσης χρησιμοποιηθεί σε αυτό το υψηλής ισχύος μπλοκάρα σήματος έτσι ώστε να μπορείτε να αποφασίσετε τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής και απόσταση παρεμβολής σύμφωνα με την πραγματική σας κατάσταση.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Αυτό το προϊόν είναι σε απόθεμα τώρα, εγγυόμαστε αποστολή μέσα σε 24 ώρες και προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση για όλα τα προϊόντα μας..
Σημαντικές σημειώσεις για την απόσταση παρεμβολής: Οι αποστάσεις παρεμβολής που αναφέρθηκαν στην ιστοσελίδα είναι μόνο για αναφορά του πελάτη.Η πραγματική απόσταση παρεμβολής θα ποικίλλει ανάλογα με την ένταση του σήματος και την τοποθεσία χρήσης και εάν η φόρτιση είναι πλήρης, κλπ.
Σημαντικές σημειώσεις για φορητούς παρεμβολείς χωρίς ανεμιστήρα ψύξης: Μην χρησιμοποιείτε τον παρεμβολυτή όταν φορτίζεται, διότι δεν έχει ενσωματωμένο ανεμιστήρα.Εάν λόγω αυτού του παράγοντα λόγω της σπασμένης του jammer, ο πελάτης θα χάσει την εξουσία της δωρεάν επισκευής.
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | - CDMA: 850-894 MHz/GSM: 920-960 MHz |
| CH2 | - DCS: 1800-1880 MHz |
| CH3 | - PCS: 1920-1990 MHz |
| CH4 | - 3G: 2100-2180 MHz |
| CH5 | - 4G LTE (US.725-770MHz) ή (EU.790-826MHz) |
| CH6 | - 4G Wimax (US.2345-2400MHz) ή (EU.2620-2690MHz) |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 15 W |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Χρώμα: | ασημένιο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Τύπος: | Διακόπτης γραφείου |
| Πεδίο παρεμβολής | up to 30m, the jamming radius still depends on the strength of the signal in given area (Μέχρι και 30 μέτρα, η ακτίνα παρεμβολής εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Σήμα παρεμβολής για: | GSM DCS Rebolabile 3G 4G WIFI GPS σήμα κινητού τηλεφώνου |
| Μέγεθος: | 330 x 238 x 65 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. Όλες οι 6/8/10/12/16/18 Frequency modules we can mix veryfευανάγνωστο.Περιοχές συχνοτήτων Επιλέξιμες:
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Ακολουθούν οι τυπικές παραμέτρους για αυτό το φυλακισμένο jammer, OEM / ODM και προσαρμοσμένες συχνότητες είναι
αποδεκτό επίσης.
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()