| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM3111200 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Εδώ ακριβώς το προϊόν που βλέπετε είναι το 8 Bands Adjustable Powerful 3G 4G 5G Cell Phone Jammer & WIFI Lojack GPSL1/L2/L5 GPS Jammer, το οποίο έχει σχεδιαστεί με ισχυρή ικανότητα παρεμβολής.
Και οι παρακάτω είναι οι προδιαγραφές αυτού του υψηλής ισχύος 3G 4G 5G WIFI UHF VHF Lojack GPSL1/L2/L5 GPS σήμα μπλοκάρα, μπορείτε απλά να έρθετε εδώ για να αποκτήσετε περισσότερες χρήσιμες πληροφορίες.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz 30W |
| CH2 | DCS/PCS: 1805-1990MHz 30W |
| CH3 | 3G: 2110-2170MHz 30W |
| CH4 | 4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) 30W |
| CH5 | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) 30W |
| CH6 | GPSL1: 1570-1580MHz 30W |
| CH7 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz 30W |
| CH8 | 5G: 3400-3600MHz/3600-3800MHz 30W |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 240W |
| Πεδίο παρεμβολής | μέχρι 250m ((15m για VHF/UHF) ), η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή |
| Άντενα |
Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης όλες οι συχνότητες TX καλύπτονται μόνο με κατώτερη σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), |
| Μέγεθος: | 370 x 140 x 51 χιλιοστά |
| Βάρος: | 40.0kg |
Συσκευές
![]()