| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311118 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Φορητή 8 κεραία χειροκίνητος τύπου 3G 4GLTE 4GWIMAX 5G σήμα κινητού τηλεφώνου jammer
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτός ο επιλεγμένος φορητός 3G 4G 5G κινητής τηλεφωνίας Jammer & GPS σήμα Jammer που βλέπετε εδώ είναι το νέο σχεδιασμένο σήμα jammer που έχει σχεδιαστεί με τη δυνατότητα να κόψει τα σήματα του GSM,ΔΕΣPCS, 3G, 4G, 4G LTE, 4G WiMax, 5G, όλα ταυτόχρονα.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων που επηρεάζεται, συμπεριλαμβανομένων των CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax και GPS... κλπ. Έχει επίσης ένα εύρος παρεμβολών έως 15m,ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχήΜέσα στην περιοχή, απλά ενεργοποιήστε το παρεμβολικό, όλες οι ασύρματες συνδέσεις με δίκτυα 2G, 3G, 4G, 5G θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα.Ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτωνΗ ρύθμιση του ON ή OFF οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Προδιαγραφές
Συχνότητα εμφάνισης:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | -GSM: 925-960MHz |
| CH3 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH8 | -5G:3200-3600MHZ / 3600-4200MHZ |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 20m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Τύπος: | Φορητό χειροκίνητο |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 8W |
| Αντένα: |
Omnil Antenna, υψηλής τεχνολογίας καουτσούκ (8 μονάδες,130MM |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: |
3G 4G 5G Phone Blocker WiFi UHF VHF GPS L1/L2/L5 Lojack Απομακρυσμένο έλεγχο.... |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), |
| Χρόνος φόρτισης | Περίπου 6 ώρες. |
| Μέγεθος: | 160*90*40MM |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | Μέγιστο 3 ώρες |
| Βάρος: | 0.68 κιλά |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Συσκευές