| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT701818 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Βαλίτσα 8 ζώνες GPS Wifi GSM PCS 3G 4G 5G Τζάμερ σήματος κινητών τηλεφώνων
Περιγραφή του προϊόντος:
Χαρακτηριστικά:
1Μεγάλη κάλυψη, που καλύπτει GSM, CDMA, DCS/PCS, 3G, 4G, GPS, WIFI.
2,Περιγραφή παρεμβολής υπερυπαίας ζώνης, συνεχής παρεμβολή ασύρματων σημάτων 20M ~ 6000MHz επιλογή.
3"Σκουπίδι με σύρμα σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση·
4Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90 έως 120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
5"Χειροκίνητος διακόπτης και τηλεχειριστήριο"
6"Κάθε μονάδα καναλιού μπορεί να ενεργοποιείται ή να κλείνει ξεχωριστά.
7Η αποτελεσματική διαίρεση συχνότητας εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
8Η αποτελεσματική κατανομή ισχύος ελαχιστοποιεί τις απώλειες ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα. Η ισχύς μπορεί να ρυθμίζεται κατά περίπτωση (προαιρετική ρύθμιση ταχυτήτων).
9"Συμβατικό στρατιωτικό περίβλημα, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην απόρριψη"
10,AC110-220V/Εγκατασκευασμένη τροφοδοσία μπαταρίας (DC27V)/Πρόσβαση ρεύματος οχήματος ((DC27V) ·
11Το ενσωματωμένο αποτελεσματικό ανεμιστήρα ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν την σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA800:850-894MHz |
| CH2 | GSM900:925~960MHz |
| CH3 | DCS1800/1900:1805-1990MHz |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G LTE:725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | 4G Wimax:2345-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | GPS:1570~1580MHz |
| CH8 | 2.4G WIFI:2400~2500MHz |
| Επιλογή συχνότητας: | 20-6000Mhz |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος: | GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G,GPS,WIFI |
| Τύπος: | Διακόπτης βαλίτσας |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 300W, κάθε κανάλι ≥ 50W |
| Περιοχές παρεμβολής: | Ράδιο 200-500 μέτρα ((-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 650*509*357cm (εκτός προεξοχών) |
| Αντένα: | 760 Φ35 |
| Υλικό: | Κουτί πελικάνου |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 25 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 30kg, συμπεριλαμβανομένης της θήκης αεροπορικών αεροσκαφών |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το φορητό σχεδιασμό κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()