| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311101-12 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Ρυθμίσιμες 12 κεραίες Ενίσχυρος 3G 4G Phone Blocker & WiFi UHF VHF GPS L1/L2/L5 Lojack Απομακρυσμένος έλεγχος
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτός ο χειροκίνητος 12 ζώνες υψηλής ισχύος σταθερό μπλοκαρίστης σήματος καλύπτει και μπλοκάρει ζώνες συχνοτήτων του κινητού τηλεφώνου,WIFI,Lojack,VHF & UHF ραδιόφωνο.Ο αποκλειστής σήματος έχει υψηλή ισχύ εξόδουΓια την υποστήριξη της παρεμπόδισης πολλών σημάτων και μια κάλυψη που κυμαίνεται από 2 μέτρα έως 30 μέτρα.
The powerful Full Bands Jammer adjustable 8-22 Antennas Powerful 3G 4G Phone Blocker &WiFi UHF VHF GPS L1/L2/L5 Lojack Remote Control All Bands Signal Jammer you are viewing now is in stock and will be newest style and modern signal blockerΗ προστασία της ιδιωτικής σας ζωής και του ήσυχου περιβάλλοντος είναι πολύ καλύτερη από ό,τι περιμένατε.
Σε γενικές γραμμές, η τρέχουσα σύγχρονη και αναβαθμισμένη έκδοση jammer μπορεί να γίνει μόνο με έως και 20/22 κεραίες,που θα είναι πολύ λιγότερο από την ζήτηση των ανθρώπων.
Εδώ έρχεται η ευκαιρία για εσάς, αυτή η 12 κεραίες ισχυρό και ρυθμιζόμενο μπλοκάρα σήματος θα παρέχει καλύτερη εμπειρία και τη μέγιστη προστασία που θα καλύψει σε μεγάλο βαθμό κοινές ζώνες σήματος,Ακόμη και το επερχόμενο ή μπορεί να είναι κάποιες χώρες 'νέα μπάντα, wifi 3.6, wifi 5.8, ζώνη κατασκοπευτικής κάμερας και ζώνη σήματος RF 868/433/315MHz. Για την απαίτηση OEM και ODM, απλά αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας και ευγενικά συμβουλεύστε την απαίτησή σας.
Αυτό που είναι σημαντικό είναι ότι μπορούμε να προσαρμόσουμε τις ζώνες συχνοτήτων όπως απαιτείται.
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Προδιαγραφές
Συχνότητα εμφάνισης:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | -GSM: 925-960MHz |
| CH3 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH8 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | -VHF: 135-174MHz |
| CH10 | -UHF: 400-470MHz |
| CH11 | -GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH12 | -5G: 3400-3600MHz ή 3600-3800MHz |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 30m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Τύπος: | Διακόπτης γραφείου |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 12W |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: |
3G 4G Phone Blocker Wifi UHF VHF GPS L1/L2/L5 Lojack τηλεχειριστήριο.... |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), |
| Μέγεθος: | 200 x 150 x 80 χιλιοστά |
| βάρος: | 1.0kg |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Συσκευές
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |