| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT171539 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ρυθμισμός 12 Αντένα 2G 3G 4G 5G κινητό τηλέφωνο WiFi 5.8G παρεμβολή σήματος τηλεφώνου
Περιγραφή του προϊόντος:
Θέλετε να αποκτήσετε μια συσκευή παρεμβολής που μπορεί να μπλοκάρει το σήμα 2G, 3G, 4G, 5G κινητό τηλέφωνο WiFi 2.4 + 5.8G, GPS ταυτόχρονα;Αν έχετε την καλύτερη ευκαιρία είναι να προσφέρετε εδώ για να ρίξετε μια ματιά σε αυτό το ισχυρό 12 κεραίες Jammer για κινητό τηλέφωνο GPS WiFi VHF UHF, το οποίο μπορεί να βοηθήσει στην επίτευξη του στόχου σας.
Δεδομένου ότι η συσκευή αυτή είναι σχεδιασμένη με 12 κεραίες και μπορεί να διακόψει τα σήματα CDMA 850-894MHz, GSM 930-960MHz, DCS 1805-1850MHz, PCS 1900-1990MHz, 3G 2110-2170MHz, GPS 1500-1600MHz,WiFi 2400-2500MHzΤο Wi-Fi 5.8G 3600-4200Mhz, κλπ. αν έτσι ο στόχος σας μπορεί να επιτευχθεί εύκολα.Η απόσταση παρεμβολής αυτής της συσκευής παραβίασης μπορεί να φθάσει τα 50 μέτρα το πολύ και να λειτουργεί 24 ώρες συνεχώς με σχεδιασμό επιτραπέζιου επιπέδουΕκτός αυτού, ο σχεδιαστής έχει λάβει υπόψη τις χώρες εφαρμογής, έτσι ώστε αυτό το νέο σχεδιασμό jammer μπορεί να λειτουργήσει σε όλο τον κόσμο.
Και από τη μια πλευρά μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως αίθουσες συνεδριάσεων, ακροατήρια, δικαστήρια, βιβλιοθήκες, αίθουσες εξετάσεων, σχολεία, κινηματογράφους, θέατρα, μουσεία, νοσοκομεία κλπ.Από την άλλη πλευρά, μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπου τα κινητά τηλέφωνα απαγορεύονται, όπως σταθμοί εξυπηρέτησης., Υπηρεσίες Ασφάλειας, Στρατιωτικές Μονάδες, Συνοριακή Περιπολία και Επιβολή Ναρκωτικών, Τελωνεία κλπ.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA: 850-894MHz |
| CH2 | GSM :930-960MHz |
| CH3 | DCS:1805-1850MHz |
| CH4 | PCS:1900-1990MHz |
| CH5 | 3G:2110-2170MHz |
| CH6 | GPS:1500-1600MHz |
| CH7 | WiFi 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH8 | WiFi 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH9 | 4G Wimax: ((ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH10 | 4G LTE: ((ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH11 | 5G:3200-3600MHZ |
| CH12 | 5G 2:3600-4200 MHz |
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο δίκτυο κινητών τηλεφώνων, WIFI, GPS, VHF, UHF... |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC9V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Ημιαδιάμετρος παρεμβολής | 1-50 m ((-75dBm) |
| Άντενα | 12 τεμάχια (παρακαλούμε προσαρμόστε την κεραία ακολουθήστε το σημάδι στην μονάδα) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 50W |
| Βάρος: | 3.56 κιλά |
| Διάσταση | 240mm(L) × 210mm(W) × 51mm(H) |
Συσκευές
Πεδίο εφαρμογής:
1Μπορεί να εφαρμοστεί σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας, κέντρα κατάρτισης, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα,λεωφορείο και περισσότερα
2Για ορισμένες τοποθεσίες ειδικού σκοπού όπως νοσοκομεία, βενζινάδικα και άλλα,Παρακαλώ κάντε δοκιμή πεδίου πρώτα για να βεβαιωθείτε ότι δεν συνέβη καμία παρεμβολή στη φυσιολογική λειτουργία του εξοπλισμού και του οργάνου σας.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()