| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam.net |
| Αριθμός μοντέλου: | WT702018 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
Στρατιωτικό 20-3000Mhz πλήρης συχνότητας VIP Προστασία Ασφάλεια Υψηλής ισχύος Ανερόφθαλμος Εξωτερικός Τζάμερ
Περιγραφή του προϊόντος:
Ένα μεγάλο πλεονέκτημα αυτού του rockmount υψηλής ισχύος παρεμβολή σήματος κινητών τηλεφώνων είναι ότι κάθε ζώνη μπορεί να ρυθμίσει το επίπεδο ισχύος εξόδου RF ή να απενεργοποιηθεί χωρίς να επηρεάσει τη λειτουργία των άλλων ζώνων.
Η αρχική κεραία είναι εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού και μπορείτε να επιλέξετε κεραίες για να παρέχετε μεγαλύτερη ευελιξία όσον αφορά την κάλυψη παρεμβολών.Η κάλυψη παρεμβολής αυτού του παρεμβολέα είναι τόσο ισχυρή που η περιοχή παρεμβολής μπορεί να φτάσει τα 500 μέτρα., αλλά το εύρος παρεμβολής καθορίζεται επίσης από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή.
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου | Ραδιοσυχνότητα εκπομπής |
| CH1 | 20-80 MHz | 100W |
| CH2 | 80-200MHz | 100w |
| CH3 | 200-500MHz | 100w |
| CH4 | 500-1000MHz | 50w |
| CH5 | 1000-1500MHz | 50w |
| CH6 | 1500-2000MHz | 50w |
| CH7 | 2000-2500MHz | 50w |
| CH8 | 2500-3000MHz | 50w |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600~1200W | |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 500m, εξαρτάται ακόμα από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή. | |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 | |
| Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC | |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC27V) | |
| Διάσταση | 420 × 480 × 130 mm | |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο Jammer | |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 | |
| Συσκευή | Ανεξάρτητη συσκευασία | |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. Όλα 6-12Μονάδες συχνοτήτων που μπορούμε να αναμείξουμε πολύfευανάγνωστο.
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Εφαρμογή:
Διακόπτες για φυλακές και άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικά ή κυβερνητικά συγκροτήματα. Εσωτερική Ασφάλεια, Διορθωτικά Κέντρα, Πετροχημική Βιομηχανία, Αθλητικές Βιένες και Θέατρα,Προστασία κομβόι VIP, Πρόληψη/Απαλλαγή από βόμβες, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός, Ηλεκτρικοί Σταθμοί... κλπ.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Συσκευές
![]()
![]()