| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 1-2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το Desktop παρεμβολή κινητών τηλεφώνων παρέχει 20-100MHz/50-80MHz σήμα Blocker 30W του FM 88-108MHz παρεμβολή ισχύς Sysytem.και τα ποινικά ιδρύματα, κλπ.
Μπορεί να μειώσει σημαντικά την πιθανότητα της φύλαξης, των σχολείων, των εκκλησιών, της παρακολούθησης της αίθουσας συνεδριάσεων,
Βιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, αίθουσα διδασκαλίας και άλλα σημαντικά μέρη.
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | FM 88-108MHz |
Συσκευές:
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Δύναμη εκτίμησης |
| Συνολική ισχύς ραδιοσυχνοτήτων: | 30W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία (προαιρετική): | DC-12V 2AH/Υποστήριξη 60 λεπτά πλήρης ισχύος. |
| Δυνατότητα πεδίου σε -80dBm, περιοχή ασπίδας: | 50~ 100m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου. |
| Βάρος: | 2.5 κιλά |
| Μέγεθος ((μήκος × άνεμος × ύψος): | 251x 140x 120 χιλιοστά |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -10 έως +55 βαθμοί Κελσίου |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 120W |
Με το ενσωματωμένο φίλτρο εισερχόμενου αέρα, εξασφαλίζει την κανονική λειτουργία του συστήματος ψύξης της συσκευής.
Αυτή είναι μια βέλτιστη επιλογή για να πάρετε αυτό το φορητό ισχύ 30W σύστημα παρεμβολής που είναι
Ειδικά σχεδιασμένο για όλους τους FM 88‐108MHz signal jammer!
Ευχαρίστηση με την εύκολη λειτουργία και την υψηλή αποτελεσματικότητα της εργασίας!
Χρησιμοποιώντας υπερ-υψηλή συχνότητα με υψηλή αποτελεσματική ισχύ.
Ενεργητική ισχύ εξόδου (δύναμη καναλιού) και μεγαλύτερη ακτίνα παρεμβολής.
Διαταράσσουν μόνο τη συχνότητα κατεβατικής σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσουν τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.
Μπορούμε να προμηθεύσουμε προϊόντα ραντάρ:
Οι παλμοί RADAR είναι συχνά πολύ υψηλής συχνότητας, γι' αυτό είναι σημαντικό να διαθέτουν εξαιρετικά γρήγορες δυνατότητες δειγματοληψίας και επεξεργασίας.Όλες οι μονάδες RFDM έχουν γρήγορους ADC με υψηλό δυναμικό εύρος που τροφοδοτούν απευθείας σε ένα μεγάλοΈνα τυπικό RF frontend θα περιέχει μια κεραία, φίλτρο ή τράπεζα φίλτρου, ενισχυτή,και εάν το σχέδιο είναι υπερετεροδαιμό, ένα μίγμα και LO [8]. DRFM for more advanced RADARs that use techniques like pulse compression involves detecting any additional modulation imparted to the incident waveform and accurately recreating it using Direct Digital Synthesis (DDS) in real time [9]Η επεξεργασία προηγμένων σημάτων RADAR όπως η συμπίεση παλμών είναι ένας ενεργός τομέας έρευνας, σχεδόν όλοι από τους οποίους είναι απόρρητοι.