| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT702017 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
10 ζώνες Αδιάβροχος ρυθμιζόμενος υψηλής ισχύος 2G 3G 4G WiFi VHF UHF Προσαρμόστε το σήμα συχνότητας
Περιγραφή του προϊόντος
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA 800: 850 έως 894MHz |
| CH2 | -GSM 900: 925 έως 960MHz |
| CH3 | - GSM 1800: 1805 έως 1880MHz (DCS) |
| CH4 | -GSM 1900: 1920 έως 1990MHz (PCS) |
| CH5 | -3G: 2110 έως 2170MHz |
| CH6 | -4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH7 | -4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH8 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | -VHF: 136-174MHz |
| CH10 | -UHF: 400-470MHz |
| Επιλογή προσαρμογής | 20-6000Mhz |
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 400~800W |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Τύπος: | Αδιάβροχο ρυθμιζόμενο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 500 μέτρα, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 10 |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος: | (AC100-240V-DC27V) |
| Μέγεθος: | 420 × 480 × 130 mm |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων.
Μονούλες που μπορούμε να αναμιγνύουμε πολύ ευέλικτα.
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| 5G: | 5G:3200-3600MHZ/ 3600-4200MHZ |
| GPS/L1: | 1560-1625MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Τοποθεσία εφαρμογής:
Διακόπτες για φυλακές και άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικά ή κυβερνητικά συγκροτήματα. Εσωτερική Ασφάλεια, Διορθωτικά Κέντρα, Πετροχημική Βιομηχανία, Αθλητικές Βιένες και Θέατρα,Προστασία κομβόι VIP, Πρόληψη/Απαλλαγή από βόμβες, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός, Ηλεκτρικοί Σταθμοί... κλπ.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Συσκευές
![]()
![]()