| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-2 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Όλες οι μπάντες μαζεύονται μέσα.Ρυθμιζόμενες Omni Αντένες GSM 3G 4G 5G Τηλέφωνο WiFi UHF VHF GPS Lojack Απομακρυσμένο έλεγχοΑυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Αυτός ο παρεμβολισμός είναι σχεδιασμένος με εξαιρετικό σύστημα ψύξης, έτσι ώστε να μπορεί εύκολα να επιτευχθεί και ο στόχος της συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για πιο λεπτομερείς προδιαγραφές μπορείτε να ρίξετε μια ματιά στο ακόλουθο περιεχόμενο.
Προδιαγραφή (Επιλέξτε αυτές τις ζώνες από την ακόλουθη συχνότητα)
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz (επιλογή) |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz (επιλογή) |
| CH8 | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | 5G:3200-3600MHz/3600-3800MHz |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz (επιλογή) |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz (επιλογή) |
| CH16 | RF315: 315MHz (επιλογή) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 40W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 60m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240VAC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |