| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT702017 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Προστασία VIP Αμυντικό όχημα βομβιστικός παρεμποδιστής στρατιωτικός 20 - 6000MHz κινητό τηλέφωνο σήμα παρεμποδιστής
Περιγραφή του προϊόντος
Ένα μεγάλο πλεονέκτημα αυτού του υψηλής ισχύος παρεμβολή σήματος κινητών τηλεφώνων είναι ότι κάθε ζώνη μπορεί να ρυθμίσει το επίπεδο ισχύος εξόδου ραδιοσυχνοτήτων ή να απενεργοποιηθεί χωρίς να επηρεάζει τη λειτουργία των άλλων ζώνων.
Αυτή η συσκευή δεν είναι μόνο βομβαρδιστικές συσκευές, αλλά και υψηλής ισχύος φορητό σύστημα DDS κομβόι παρεμβολής, φορητό RF παρεμβολή, φορητό όχημα βομβαρδιστική συσκευή.Αυτό το jammer μπορεί να εφαρμόσει την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF παρεμβολής και εξοπλισμένο με ένα πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα παρεμβολής.
Μπορεί να καλύπτει όλες τις συχνότητες επικοινωνίας RF μεταξύ 20MHz και 3600MHz συνεχώς και ταυτόχρονα.
Χαρακτηριστικά:
1Μεγάλη ισχύς φορητό πολυσύρματο jammer.
2- Προγραμματισμό πεδίου για ταχεία ρύθμιση συχνότητας με έξοδο Watt.
3Μονωδική κατασκευή για εύκολη συντήρηση, επισκευή και αναβάθμιση.
4-Μεταξύ 5 διαφορετικών μονάδων συγχρόνως και 12 διαφορετικές ζώνες συχνοτήτων.
5Κάθε μονάδα με οθόνη LED που δείχνει τη συχνότητα εργασίας, την ισχύ εξόδου κλπ.
6. 600-1200 W συνολική ισχύς εξόδου ραδιοσυχνοτήτων.
7Ο χειριστής μπορεί να ενεργοποιήσει/κλείσει κάθε μονάδα μέσω του καλωδιωμένου τηλεχειριστή.
8Πλήρως φορητή θήκη τύπου τροχόσπιτου.
9Εσωτερική μπαταρία, ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενου ή συνεχούς ρεύματος.
10Εξωτερική οθόνη LED που δείχνει το επίπεδο της μπαταρίας.
11Σχεδιασμένο με εξωτερική μπαταρία υποστήριξης, προσαρμοσμένη σε εξωτερική μπαταρία, διευκολύνοντας την έγκαιρη αλλαγή της μπαταρίας για χρήση στο πεδίο.
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA 800: 850 έως 894MHz |
| CH2 | -GSM 900: 925 έως 960MHz |
| CH3 | - GSM 1800: 1805 έως 1880MHz (DCS) |
| CH4 | -GSM 1900: 1920 έως 1990MHz (PCS) |
| CH5 | -3G: 2110 έως 2170MHz |
| CH6 | -4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH7 | -4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH8 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | -VHF: 136-174MHz |
| CH10 | -UHF: 400-470MHz |
| CH11 | - 5G:3200-3600MHZ |
| CH12 | -5G: 3600-4200MHZ |
| Επιλογή προσαρμογής | 20-6000Mhz |
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 400~1200W |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Τύπος: | Αδιάβροχο ρυθμιζόμενο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 1000m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 12 |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος: | (AC100-240V-DC27V) |
| Μέγεθος: | 420 × 480 × 130 mm |
Μπορούμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων.
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| 5G: | 5G:3200-3600MHZ/ 3600-4200MHZ |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Τοποθεσία εφαρμογής:
Διακόπτες για τον στρατό και άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικές ή κυβερνητικές εγκαταστάσεις. Εσωτερική Ασφάλεια, διορθωτικά κέντρα, πετροχημική βιομηχανία, αθλητικές εγκαταστάσεις και θέατρα,Προστασία κομβόι VIP, Πρόληψη/Απαλλαγή από βόμβες, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός, Ηλεκτρικοί Σταθμοί... κλπ.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Συσκευές
![]()
![]()