| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600182 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ρυθμίσιμη ισχύς EOD Manpack RF Jammer Mockpack 4G 5G κινητό τηλέφωνο σήμα Jammer
Χαρακτηριστικά:
1Υψηλής ισχύος πολυσύνδεσμος Manpack RF σήμα jammer.
2- Μοντυλική κατασκευή για εύκολη συντήρηση, επισκευή και αναβάθμιση.
3- Να μπλοκάρω μέχρι τέσσερις διαφορετικές μονάδες μπλοκάρισμα.
4Μέγιστη συνολική ισχύ εξόδου ραδιοσυχνοτήτων 120 W.
5Μεγάλο φορητό, σάκο.
6Εσωτερική μπαταρία, ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενου ή συνεχούς ρεύματος.
7Εξωτερική οθόνη LCD που δείχνει το επίπεδο της μπαταρίας.
8Συστηματικό σύστημα ψύξης.
9Ο γενικός σχεδιασμός του συστήματος ανταποκρίνεται στις στρατιωτικές απαιτήσεις.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | - 5G:3200-3600MHZ |
| CH8 | -5G: 3600-4200MHZ |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης σακίδων |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Καταναλώσεις ενέργειας: | Μέγιστο: 220W |
| Δύναμη εξόδου: | 80watt |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 50-200 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| Καθαρό βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 12.5kg Αεροπορική περίπτωση συμπεριλαμβανομένης |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()