| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT702017 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
12 ζώνες πλήρης συχνότητας Στρατιωτική προστασία VIP Ασφάλεια σήμα κινητού τηλεφώνου Αδιάβροχο εξωτερικό παρεμβολή
Περιγραφή του προϊόντος
Ένα μεγάλο πλεονέκτημα αυτού του υψηλής ισχύος παρεμβολή σήματος κινητών τηλεφώνων είναι ότι κάθε ζώνη μπορεί να ρυθμίσει το επίπεδο ισχύος εξόδου ραδιοσυχνοτήτων ή να απενεργοποιηθεί χωρίς να επηρεάζει τη λειτουργία των άλλων ζώνων.
Η αρχική κεραία είναι εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού και μπορείτε να επιλέξετε κεραίες για να παρέχετε μεγαλύτερη ευελιξία όσον αφορά την κάλυψη παρεμβολών.Η κάλυψη παρεμβολής αυτού του παρεμβολέα είναι τόσο ισχυρή που η περιοχή παρεμβολής μπορεί να φτάσει τα 500 μέτρα., αλλά το εύρος παρεμβολής καθορίζεται επίσης από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή.
Από τη λειτουργία του, αυτή η συσκευή παρεμβολής είναι πραγματικά καλή. Αν ψάχνετε για μία, έλα εδώ! Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή είναι η υπόσχεσή μας.
Χαρακτηριστικά:
1Μεγάλη ισχύς φορητό πολυσύρματο jammer.
2- Προγραμματισμό πεδίου για ταχεία ρύθμιση συχνότητας με έξοδο Watt.
3Μονωδική κατασκευή για εύκολη συντήρηση, επισκευή και αναβάθμιση.
4-Μεταξύ 5 διαφορετικών μονάδων συγχρόνως και 12 διαφορετικές ζώνες συχνοτήτων.
5Κάθε μονάδα με οθόνη LED που δείχνει τη συχνότητα εργασίας, την ισχύ εξόδου κλπ.
6. 600-1200 W συνολική ισχύς εξόδου ραδιοσυχνοτήτων.
7Ο χειριστής μπορεί να ενεργοποιήσει/κλείσει κάθε μονάδα μέσω του καλωδιωμένου τηλεχειριστή.
8Πλήρως φορητή θήκη τύπου τροχόσπιτου.
9Εσωτερική μπαταρία, ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενου ή συνεχούς ρεύματος.
10Εξωτερική οθόνη LED που δείχνει το επίπεδο της μπαταρίας.
11Σχεδιασμένο με εξωτερική μπαταρία υποστήριξης, προσαρμοσμένη σε εξωτερική μπαταρία, διευκολύνοντας την έγκαιρη αλλαγή της μπαταρίας για χρήση στο πεδίο.
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου | Ραδιοσυχνότητα εκπομπής |
| CH1 | 20-80 MHz | 100W |
| CH2 | 80-200MHz | 100w |
| CH3 | 200-500MHz | 100w |
| CH4 | 500-1000MHz | 50w |
| CH5 | 1000-1500MHz | 50w |
| CH6 | 1500-2000MHz | 50w |
| CH7 | 2000-2500MHz | 50w |
| CH8 | 2500-3000MHz | 50w |
| CH9 | 850-960MHz | 50w |
| CH10 | 1805-1880MHz | 50w |
| CH11 | 1880-1990MHz | 50w |
| CH12 | 2010-2125MHz | 50w |
| Επιλογή προσαρμογής | 20-6000Mhz | |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600~1200W | |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 500m, εξαρτάται ακόμα από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή. | |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 12 | |
| Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC | |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC27V) | |
| Διάσταση | 420 × 480 × 130 mm | |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο Jammer | |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 | |
| Συσκευή | Ανεξάρτητη συσκευασία | |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων.Όλες οι 6-12 μονάδες συχνότητας μπορούμε να αναμείξουμε πολύ fευανάγνωστο.
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| 5G: | 5G:3200-3600MHZ/ 3600-4200MHZ |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Τοποθεσία εφαρμογής:
Διακόπτες για φυλακές και άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες όπως στρατιωτικά ή κυβερνητικά συγκροτήματα. Εσωτερική Ασφάλεια, Διορθωτικά Κέντρα, Πετροχημική Βιομηχανία, Αθλητικές Βιένες και Θέατρα,Προστασία κομβόι VIP, Πρόληψη/Απαλλαγή από βόμβες, Σχολεία και Πανεπιστήμια Κυβέρνηση και Στρατός, Ηλεκτρικοί Σταθμοί... κλπ.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Συσκευές
![]()
![]()