| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-4 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Εκσκαφικές εργασίες σε υφιστάμενο πάτωμα από πλακάκια, άμμο ή άσφαλτο (55 cm βάθος x 25 cm πλάτος x 1500 cm μήκος)
The manhole size of (60cm x 60cm) with sealed type insulator cover shall be provided at all the prison buildings corner along the cable route of approximately (50m -100m) between the prison building to Control Room
Ο σωλήνας από πλαστικό τύπου (PVC) με πάχος 90 mm και διάμετρο 4 ίντσες πρέπει να εισάγεται στην ανασκαφή
Ενα εφεδρικό πλαστικό σωλήνα τύπου (PVC) με πάχος 90 mm και διάμετρο (4) ιντσών
Επιθεώρηση της ανασκαφής από τους τεχνικούς της αρμόδιας αρχής πριν από την ταφή
Χρησιμοποιήστε λεπτή άμμο πάνω και κάτω από τους σωλήνες με πάχος 15 cm, με μια ταινία προειδοποίησης για την αναγνώριση της θέσης του σωλήνα
Σε περίπτωση που κατά τη διάρκεια της επιθεώρησης δεν είναι δυνατόν να παρασχεθεί ικανοποιητική και αξιόπιστη εργασία ταφής, επιστρέφεται η προηγούμενη ταφή.
Όλοι οι σωλήνες PVC συνδέονται και σφραγίζονται με κόλλα υψηλής ποιότητας.
Εάν η εκσκαφή είναι άσφαλτος, ψεκάστε την εκσκαφή με νερό για περίοδο (24) ωρών, στη συνέχεια συμπιέστε το έδαφος και ψεκάστε το άσφαλτο (MC1)
Στη συνέχεια, τοποθετήστε ένα στρώμα άσφαλτου με διάμετρο (10) εκατοστών.
Προδιαγραφή (Επιλέξτε 10 ζώνες από την ακόλουθη συχνότητα)
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz (επιλογή) |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz (επιλογή) |
| CH8 | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | 5G:3200-3600MHz/3600-3800MHz |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz (επιλογή) |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz (επιλογή) |
| CH16 | RF315: 315MHz (επιλογή) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 100W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 100m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240VAC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Η αποτελεσματική περιοχή παρεμβολής αυτού του παρεμβολέα κινητής τηλεφωνίας επηρεάζεται από τις περιστάσεις γύρω από τους χρήστες, όπως η απόσταση ή η τοποθεσία του πύργου κινητής τηλεφωνίας και τα εμπόδια,ανάμεσα στον πύργο κινητής τηλεφωνίας και τον παρεμβολή κινητής τηλεφωνίαςΣε φυσιολογικές συνθήκες, ο παρεμβολισμός του κινητού τηλεφώνου θα λειτουργήσει πολύ λιγότερη περιοχή παρεμβολής, όταν η απόσταση είναι κοντά ή πολύ κοντά στον πύργο κυττάρων ή σταθμούς βάσης κυττάρων.εάν υπάρχουν εμπόδια και τοίχοι μεταξύ του πύργου κυττάρου και του κινητού τηλεφώνου, ο παρεμβολισμός του κινητού θα δώσει λιγότερη περιοχή μπλοκάρισμα.