| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600157 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Υψηλής ισχύος φορητό GSM WIFI GPS 3G 4G 5G όλα τα κινητά σήματα του τηλεφώνου Jammer
Περιγραφή του προϊόντος
Έχουμε 4-12 ζώνες συχνοτήτων προαιρετικά από αυτό το υψηλής ισχύος σήμα κινητής τηλεφωνίας jammer.Αυτό το υψηλής ισχύος GSM CDMA PCS DCS 3G 4GLTE 4G Wimax 5G WIFI GPS VHF UHF και Lojack Προσαρμοσμένο παρεμβολή είναι πολύ ανταγωνιστικό.
Αυτή είναι μια υψηλής ισχύος αποδοτική συσκευή παρεμβολής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μπλοκάρει ανεπιθύμητα σήματα σε περιπτώσεις όπως προστασία κομβόι VIP, στρατιωτική πρόβα, δημοτικό κέντρο, αστυνομικό σημείο ελέγχου, φυλακή,βόμβες απορρίψεως, καθώς και οχήματα που είναι τοποθετημένα για την αποκλεισμό εκρηκτικών συσκευών με τηλεχειριστήριο.
Χαρακτηριστικά:
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | - 5G:3200-3600MHz |
| CH8 | -5G:3600-4200MHz |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G, 5G,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Φορητός παρεμβολικός |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη εξόδου: | 500 βατ |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 20-500 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 30 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 35 kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Τύπος κεραίας: | Εξωτερική υψηλή απόδοση Ολμοκατευθυντική κεραία |
Εφαρμογή:
• Χρησιμοποιείται κυρίως σε φυλακές, σταθμούς βενζίνης, βόμβες κινητών τηλεφώνων, αποθήκες πετρελαίου, σταθμούς LPG,κέντρα κράτησης, δωμάτια ανάκρισης, δικαστήρια,
• Μεταρρύθμιση μέσω εργατικών ομάδων, αίθουσες συνεδριάσεων, κινηματογράφους, εκκλησίες, βιβλιοθήκες, κοιτώνες σχολείων.
• Ειδικές περιστάσεις ασφαλείας και εμπιστευτικές περιστάσεις (εμπιστευτικό γραφείο, αίθουσα διαπραγματεύσεων, κινητά οχήματα, κινητές πολιτικές και επιχειρηματικές αξιωματούχοι που φρουρούν το σημείο;
• Όλα τα είδη των στρατιωτικών χώρων και άλλα απαγορευμένα μέρη για τη χρήση κινητών τηλεφώνων.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()