| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600157 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Υψηλής ισχύος σάκος σάκης σήμα jammer GSM WIFI GPS 3G 4G 5G φορητό σήμα κινητού τηλεφώνου jammer
Περιγραφή του προϊόντος
Έχουμε 4-8 ζώνες συχνοτήτων προαιρετικά από αυτό το υψηλής ισχύος σήμα κινητής τηλεφωνίας jammer.Αυτό το υψηλής ισχύος GSM CDMA PCS DCS 3G 4GLTE 5G WIFI GPS VHF UHF και Lojack Προσαρμοσμένο παρεμβολή είναι πολύ ανταγωνιστικό.
Αυτή είναι μια υψηλής ισχύος αποδοτική συσκευή παρεμβολής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μπλοκάρει ανεπιθύμητα σήματα σε περιπτώσεις όπως προστασία κομβόι VIP, στρατιωτική πρόβα, δημοτικό κέντρο, αστυνομικό σημείο ελέγχου, φυλακή,βόμβες απορρίψεως, καθώς και οχήματα που είναι τοποθετημένα για την αποκλεισμό εκρηκτικών συσκευών με τηλεχειριστήριο.
Χαρακτηριστικά:
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | - 5G:3200-3600MHz |
| CH8 | -5G:3600-4200MHz |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G, 5G,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης σακίδων |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Καταναλώσεις ενέργειας: | Μέγιστο: 220W |
| Δύναμη εξόδου: | 80watt |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 50-150 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 12 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 14 kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Τύπος κεραίας: | Εξωτερική υψηλή απόδοση Ολμοκατευθυντική κεραία |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. 4-8Μονάδες συχνοτήτων που μπορούμε να αναμείξουμε πολύfευανάγνωστο.Περιοχές συχνοτήτων Επιλέξιμες:
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()