| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Όλες οι μπάντες JammerΡυθμίσιμες 12 Omni Αντένες GSM 3G 4G 5G Τηλέφωνο WiFi UHF VHF GPS Lojack Απομακρυσμένος έλεγχοςΑυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Προδιαγραφή (Αναπροσαρμόστε Επιλέξτε 8 ζώνες από την ακόλουθη συχνότητα)
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz (προαιρετικό) |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | 5G:3200-3600MHz/3600-3800MHz |
| CH14 | Τοποθετητής: 167-175MHz (προαιρετικό) |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz (προαιρετικά) |
| CH16 | RF315: 315MHz (προαιρετικό) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 80W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 80m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Για σταθερά μέρη όπως αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια,Αίθουσες διδασκαλίας και ούτω καθεξής αυτό το υψηλής ισχύος jammer επιφάνειας εργασίας μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέωςΓια περισσότερες λεπτομέρειες και προδιαγραφές αυτού του ρυθμιζόμενου ισχυρού πολυλειτουργικού jammer μπορείτε απλά να ρίξετε μια ματιά στις παρακάτω προδιαγραφές.
Σημειώσεις για το προϊόν