| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700122 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Μεγάλη ισχύς 8 κανάλια Στρατιωτικό κινητό 2G 3G 4G 5GΔιακόπτης σήματος βόμβας
Περιγραφή του προϊόντος
1Οι βομβαρδιστές διακόπτουν τις επικοινωνίες του εχθρού με τις βόμβες και τα RCIED εκπέμποντας ραδιομεταδόσεις στις πιο κοινές συχνότητες που χρησιμοποιούνται από τέτοιες συσκευές.
2, η παρεμπόδιση των βομβών είναι κρίσιμη σε πολλά τακτικά σενάρια, όπως η αποτροπή της απομακρυσμένης εκρήξευσης βομβών παρακάτω.
3, οι βομβαρδιστές χρησιμοποιούνται συχνά σε δημόσιους χώρους, στα τμήματα της SWAT και στα οχήματα για την κινητή προστασία των αυτοκινήτων.
4Το High Power Draw Bar Box 8 Channels Mobile Signal Jammer 200W μέχρι 500 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.
5, Αυτός ο τύπος συχνοτήτων είναι ιδιαιτέρως κατάλληλος για Bomb Jammer.
Χαρακτηριστικά:
1Χρησιμοποιείται ειδικά για την καταπολέμηση της τρομοκρατίας, την εκρηκτική επίθεση, την απομάκρυνση βομβών, τις εργασίες που πραγματοποιούνται με τη βοήθεια της βίας κλπ.
2Μεγάλη κάλυψη για συχνότητες 8 καναλιών και άλλες εξατομικευμένες εξόδους.
3Είναι σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση.
4Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
5Ο χειροκίνητος διακόπτης και το τηλεχειριστήριο
6Η αποτελεσματική διαίρεση συχνοτήτων εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
7Η αποδοτική κατανομή ισχύος ελαχιστοποιεί τις απώλειες ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα· η ισχύς μπορεί να ρυθμίζεται κατά περίπτωση (προαιρετική ρύθμιση ταχυτήτων).
8, Στρατιωτικό τυποποιημένο περίβλημα, το οποίο είναι ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
9, AC110-220V/Εγκατασκευασμένη τροφοδοσία μπαταρίας (DC24V)/Πρόσθετη τροφοδοσία του οχήματος (DC24V),
10Ο ενσωματωμένος αποτελεσματικός ανεμιστήρας ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν την σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA800:850-894MHz |
| CH2 | GSM900:925-960MHz |
| CH3 | DCS1800/1900:1805-1990MHz, |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G:2345-2400MHz ή 2620-2690MHz |
| CH6 | 4G1:725-770MHz ή 790-826MHz |
| CH7 | GPS: 1500-1600MHz |
| CH8 | 5G:3200-3600MHZ 3600-4200MHZ |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 400W, κάθε κανάλι≥50W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ακτίνα 100-500 μέτρα ((-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 550,6*44,5*22,6 cm |
| Άντενα | 375 Φ29 |
| Τεχνικές παραμέτρους: | |
| Καθαρό βάρος | 36 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 40kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Εφαρμογή:
Είναι κατάλληλο για την προστασία σημαντικών ηγετικών στελεχών ή VIP ασφαλείας, ατομικής μάχης, ομάδων SWAT, ομάδων EOD, αντιτρομοκρατικών μονάδων, αντι-ναρκωτικών μονάδων, ομάδων βομβιστικών, σημείων ελέγχου ασφαλείας,διοικητική επιβολή του νόμου, διαπραγματεύσεις ομήρων, έλεγχος των συνόρων
και στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας και άλλους τομείς εφαρμογής.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()