| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700147 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
8 ζώνες υψηλής ισχύος κινητό τηλέφωνο GSM 3G 4G 5G GPS βομβαρδιστικό σήμα jammer
Το High Power 6-12 Bands Mobile Signal Jammer μπορεί να το προσαρμόσει για 1000W μέχρι 1000 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα βομβιστικού οχήματος jammer υψηλής ισχύος.
Αυτός ο τύπος συχνοτήτων είναι κατάλληλος για όλα τα σήματα κινητών τηλεφώνων, VHF, UHF, GPS, WIFI, LOJACK Jammer.
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το φορητό σχεδιασμό κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμόσιμο στο πεζικό, τις στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, την ομάδα SWAT, την ομάδα βομβών, τις μονάδες κατά της τρομοκρατίας, τις μονάδες κατά της σύρραξης, τις δυνάμεις κατά των ταραχών,η ομάδα EODΤα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για τους ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Χαρακτηριστικά:
1, Μεγάλη κάλυψη, που καλύπτει CDMA, GSM, DCS, 3G, 4G, 4G1, 5G... κλπ.
Είναι σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση.
3Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
4Ο χειροκίνητος διακόπτης και το τηλεχειριστήριο
5, Κάθε μονάδα καναλιού μπορεί να ξεκινά ή να κλείνει ξεχωριστά·
6Η αποτελεσματική διαίρεση συχνοτήτων εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
7Η αποδοτική κατανομή ισχύος ελαχιστοποιεί τις απώλειες ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα· η ισχύς μπορεί να ρυθμίζεται κατά περίπτωση (προαιρετική ρύθμιση ταχυτήτων).
8, Στρατιωτικό τυποποιημένο περίβλημα, το οποίο είναι ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
9, AC110-220V/Εγκατεστημένη παροχή ηλεκτρικής ενέργειας από μπαταρία (DC27V)/Δημοσίευση ρεύματος του οχήματος ((DC27V) ·
10Ο ενσωματωμένος αποτελεσματικός ανεμιστήρας ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν τη σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA800:850-894MHz |
| CH2 | GSM900:925-960MHz |
| CH3 | DCS1800/1900:1805-1990MHz, |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G:2345-2400MHz ή 2620-2690MHz |
| CH6 | 4G1:725-770MHz ή 790-826MHz |
| CH7 | GPS: 1500-1600MHz |
| CH8 | 5G:3200-3600MHZ 3600-4200MHZ |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος: | CDMA, GSM, DCS, 3G, 4G, 4G1... |
| Τύπος: | Πυροσβεστήρας |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 800W, κάθε κανάλι ≥ 100W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 200-500 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 65*50,9*35,7 cm |
| Άντενα | 760 Φ35 |
| Καθαρό βάρος | 45 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 55kg,συμπεριλαμβανομένης της θήκης αεροπορίας |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()