| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600184 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Στρατιωτικό High Power Backpack GSM PCS DCS 3G 4G 5G Παρεμπόδιση σήματος κινητών τηλεφώνων
Περιγραφή του προϊόντος
Χαρακτηριστικά:
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | - 5G:3200-3600MHZ |
| CH8 | - 5G:3600-4200MHZ |
| Συχνότητα παρεμβολής: | 2G,3G,4G,5G,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης σακίδων |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Καταναλώσεις ενέργειας: | Μέγιστο: 220W |
| Δύναμη εξόδου: | 80watt |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 50-150 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| Καθαρό βάρος | 14 κιλά |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()