| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700125 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Τύπος του οχήματος Συσκευή παρεμβολής Wifi Εγχειρίδιο χειροκίνητου διακόπτη ελέγχου 12 ζώνων
Περιγραφή του προϊόντος
Υψηλής Δύναμης Αδιάβροχο εξωτερικό 12 κανάλια GPS WIFI VHF UHF Κεφαλογραφητής σήματος κινητών τηλεφώνων 500W έως 500 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.
Είναι κατάλληλο για την προστασία σημαντικών ηγετικών στελεχών ή VIP ασφαλείας, ατομικής μάχης, ομάδων SWAT, ομάδων EOD, αντιτρομοκρατικών μονάδων, αντι-ναρκωτικών μονάδων, ομάδων βομβιστικών, σημείων ελέγχου ασφαλείας,διοικητική επιβολή του νόμου, οι διαπραγματεύσεις για τους ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος και οι στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας και άλλοι τομείς εφαρμογής.
Χαρακτηριστικά:
1Χρησιμοποιείται ειδικά για την καταπολέμηση της τρομοκρατίας, την εκρηκτική επίθεση, την απομάκρυνση βομβών, τις εργασίες που πραγματοποιούνται με τη βοήθεια της βίας κλπ.
2Μεγάλη κάλυψη για συχνότητες 8 καναλιών και άλλες εξατομικευμένες εξόδους.
3Είναι σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση.
4Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
5Ο χειροκίνητος διακόπτης και το τηλεχειριστήριο
6Η αποτελεσματική διαίρεση συχνοτήτων εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
7Η αποδοτική κατανομή ισχύος ελαχιστοποιεί τις απώλειες ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα· η ισχύς μπορεί να ρυθμίζεται κατά περίπτωση (προαιρετική ρύθμιση ταχυτήτων).
8, Στρατιωτικό τυποποιημένο περίβλημα, το οποίο είναι ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
9, AC110-220V/Εγκατασκευασμένη τροφοδοσία μπαταρίας (DC24V)/Πρόσθετη τροφοδοσία του οχήματος (DC24V),
10Ο ενσωματωμένος αποδοτικός ανεμιστήρας ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν την σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA:850-894MHz |
| CH2 | GSM:925~960MHz |
| CH3 | DCS/PCS:1805-1990MHz |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G LTE: 725-770MHZ ή 790-826MHZ |
| CH6 | 4G Wimax:2345-2400MHZ ή 2496-2690MHZ |
| CH7 | 5G:3200-3600MHZ |
| CH8 | 5G:3600-4200MHZ |
| CH9 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH10 | GPS L1: 1575.42 MHz |
| CH11 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH12 | UHF: 400-470MHz |
| Τύπος: | Διακόπτης οχήματος |
| Διάδρομος εξόδου: | 12 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη εξόδου: | 500w |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 20-500 μέτρα ((-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό φάκελο) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 12 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 550,6*44,5*22,6 cm |
| Άντενα | 375 Φ29 |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 45 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 55kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()