| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam.net |
| Αριθμός μοντέλου: | WT701991 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
Στρατιωτικές 12 ζώνες GSM WIFI GPS VHF UHF 3G 4G 5G Τζάμερ σήματος κινητών τηλεφώνων
Περιγραφή του προϊόντος:
Πρώτον, κάθε μονάδα αυτού του RF βομβιστή κινητού τηλεφώνου GPS Wi-Fi αποκλειστήρα σήματος ελέγχεται ξεχωριστά.Αδιάβροχο και επίσης η εσωτερική μπαταρία, ώστε να είναι ελαφρύ και εύκολο να μεταφερθεί.
Εκτός από υψηλής ποιότητας σύστημα ψύξης έχει εφαρμοστεί σε αυτό το φορητό κουτί πελικάνιο κινητό τηλέφωνο GPS Bluetooth jammer έτσι ώστε να μπορεί εύκολα να φτάσει τον στόχο της nonstop 24/7 εργασία.
And since this handheld pelican case cellphone GPS Bluetooth jammer owns more than 200W output power so that the jamming distance of it is up to 500 meters depending on the signals strength to cut off the signals of VHF,UHF,CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, 5G, WiFi και επίσης GPS.
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH8 | 5G:3200-3600MHZ |
| CH9 | 5G:3600-4200MHZ |
| CH10 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH11 | GPS: 1500-1600MHz |
| CH12 | Επικοινωνία: 165-175MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 600~1200W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 500m, εξαρτάται ακόμα από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή. |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 12 |
| Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC27V) |
| Διάσταση | 420 × 480 × 130 mm |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο Jammer |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Συσκευή | Ανεξάρτητη συσκευασία |
Μπορούμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων.
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το φορητό σχεδιασμό κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
It can be applied that the common used telecommunication frequency will be blocked when the Police arrest the criminals in order to prevent the criminals gang or Police insider leaking the confidence through the wireless equipments Έτσι η σύλληψη κατέρρευσε.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Συσκευές
![]()