| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-7 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
CDMA GSM WiFi Lojack σήμα Jammer UHF VHF Πολυλειτουργικό 2G 3G 4G 5G κινητό τηλέφωνο σήμα Jammer WiFi Blocker μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο αυτοκίνητο εύκολα.αίθουσες συνεδριάσεων, τρένα, λεωφορεία και ούτω καθεξής αυτό το εκλεκτό GPS LoJack 3G κινητό τηλέφωνο jammer μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί.
Είναι σχεδιασμένο με εξωτερικές ολικοκατευθυνόμενες κεραίες, και όλη η συχνότητα TX καλύπτεται μόνο με κατώτερη σύνδεση.Και ως ιδιοκτήτης του τελευταίου σχεδιασμού και καλό σύστημα ψύξης με ψύξη ανεμιστήρα μέσα σε αυτό το φορητό GPS LoJack 3G 4G 5G σήμα jammer μπορεί πάντα να λειτουργήσει καλάΈτσι, μέσω του κουμπιού επιλογής, μπορείτε να επιλέξετε ποια ζώνη συχνοτήτων να αποκλείσετε σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
Προδιαγραφή (Επιλέξτε 8 ζώνες από την ακόλουθη συχνότητα)
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | 5G:3200-3600MHz/3600-3800MHz |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 80W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 80m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές