| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-4 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Το πολυλειτουργικό 3G 4G παρεμβολικό κινητού τηλεφώνου και το GPS Wifi lojack παρεμβολικό που προσφέρουμε εδώ είναι μια εξαιρετική μονάδα με ολοκληρωμένη ικανότητα παρεμβολής.
Ο παρεμποδιστής σήματος είναι μια μονάδα παρεμποδισμού 8 ζώνων, σχεδιασμένη να λειτουργεί για CDMA/GSM 851-960MHZ, DCS/PCS 1805-1990MHZ, 3G 2110-2170MHZ, Wifi 2400-2500MHz, 4G LTE 725-770MHz,4G Wimax 2345-2400 MHz ή 2620-2690 MHz, GPSL1 1570-1580 MHz, Lojack 167-175MHz,5G 3200-3600MHz/ 3600-3800Mhz. Με 40W υψηλής ισχύος και 8 εξωτερικές κεραίες υψηλής αύξησης, ο παρεμβολισμός μπορεί να μπλοκάρει αποτελεσματικά όλα τα κινητά τηλέφωνα 2G, 3G,4G σήματα καθώς και απενεργοποιήστε lojackΕπίσης, η συχνότητα TX καλύπτει μόνο τη σύνδεση προς τα κάτω.Έτσι δεν θα επηρεάσει τον σταθμό βάσης στην εφαρμογήΤο GPS jammer του κινητού είναι κατασκευασμένο με εξαιρετικό σύστημα ψύξης με ανεμιστήρα ψύξης μέσα.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης όλες οι συχνότητες TX καλύπτονται μόνο με κατώτερη σύνδεση
Προδιαγραφή (Επιλέξτε 8 ζώνες από την ακόλουθη συχνότητα)
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH85G | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | 5G:3200-3600MHz/3600-3800MHz |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 40W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 60m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Επίσης, το ευρύ πεδίο εφαρμογής είναι ένα πλεονέκτημα που δεν μπορείτε να αγνοήσετε, καθώς αυτό το WiFi GPS UHF VHF LoJack μπορεί να εφαρμοστεί σε χώρους όπως αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί,θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, τάξεις, εκπαιδευτικά κέντρα, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα, λεωφορεία και πολλά άλλα.Αν θέλετε αυτό το είδος 8 κεραίες πολυδιάθεσης υψηλής ισχύος σήμα jammer απλά έλα και μπορείτε επίσης να επιλέξετε οποιεσδήποτε 8 ζώνες για την απαίτηση σας ως ODM και OEM παραγγελίες είναι ευπρόσδεκτες.