| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700145 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
8 μπάντες βομβιστικό παρεμβολικό, στρατιωτικό παρεμβολικό κινητών τηλεφώνωνΜε ενσωματωμένη μπαταρία
Περιγραφή του προϊόντος
Πρώτον, κάθε μονάδα αυτού του RF βομβιστή κινητού τηλεφώνου GPS Wi-Fi αποκλειστήρα σήματος ελέγχεται ξεχωριστά.Αδιάβροχο και επίσης η εσωτερική μπαταρία, ώστε να είναι ελαφρύ και εύκολο να μεταφερθεί.
Εκτός από υψηλής ποιότητας σύστημα ψύξης έχει εφαρμοστεί σε αυτό το φορητό κουτί πελικάνιο κινητό τηλέφωνο GPS Bluetooth jammer έτσι ώστε να μπορεί εύκολα να φτάσει τον στόχο της nonstop 24/7 εργασία.
And since this handheld pelican case cellphone GPS Bluetooth jammer owns more than 200W output power so that the jamming distance of it is up to 500 meters depending on the signals strength to cut off the signals of CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, WiFi και επίσης GPS.
Για περισσότερες λεπτομέρειες των προδιαγραφών αυτού του RF βομβαρδιστή κινητού τηλεφώνου GPS WiFi σήμα μπλοκάρα, απλά έλα εδώ και δείτε το ακόλουθο περιεχόμενο.
Το High Power Draw Bar Box 6 Channels Mobile Signal Jammer 300W μέχρι 500 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.Αυτός ο τύπος συχνοτήτων είναι ειδικά κατάλληλος για όλα τα σήματα κινητών τηλεφώνων.
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Χαρακτηριστικά:
1, Μεγάλη κάλυψη, που καλύπτει GSM, CDMA, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax.
2, κάλυψη παρεμβολής υπερευρείας ζώνης· συνεχής παρεμβολή ασύρματων σημάτων 20M~3000MHz.
3, κουτί με συρματόπλεγμα σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση·
4Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
5Ο χειροκίνητος διακόπτης και το τηλεχειριστήριο
6, Κάθε μονάδα καναλιού μπορεί να ξεκινά ή να κλείνει ξεχωριστά·
7Η αποτελεσματική διαίρεση συχνοτήτων εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
8Η αποδοτική κατανομή ισχύος ελαχιστοποιεί τις απώλειες ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα· η ισχύς μπορεί να ρυθμίζεται κατά περίπτωση (προαιρετική ρύθμιση ταχυτήτων).
9, Στρατιωτικό τυποποιημένο περίβλημα, το οποίο είναι ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
10, AC110-220V/Εγκατεστημένη παροχή ηλεκτρικής ενέργειας από μπαταρία (DC27V)/Δημοσίευση ρεύματος του οχήματος ((DC27V) ·
11Ο ενσωματωμένος αποτελεσματικός ανεμιστήρας ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν τη σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA:850-894MHz |
| CH2 | GSM:925~960MHz |
| CH3 | DCS/PCS:1805-1990MHz |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G LTE: 725-770MHZ ή 790-826MHZ |
| CH6 | 4G Wimax:2345-2400MHZ ή 2496-2690MHZ |
| CH7 | 5G:3200-3600MHZ |
| CH8 | 5G:3600-4200MHZ |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος: | GSM, CDMA, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax. |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 300W, κάθε κανάλι ≥ 50W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 200-500 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 65*50,9*35,7 cm |
| Άντενα | 760 Φ35 |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 45 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 55kg,συμπεριλαμβανομένης της θήκης αεροπορίας |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()