| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700132 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
8 κανάλια GSM CDMA PCS DCS 3G 4G GPS Wi-Fi Κεφαλοφωνικό σήμα Τζάμερ
Περιγραφή του προϊόντος
Το WT700132 μπορεί να εξουδετερώσει / να αποτρέψει θανατηφόρες εγκληματικές πράξεις όπως ραδιοελεγχόμενες βόμβες αυτοκινήτων, βόμβες στην άκρη του δρόμου, ενέδρες από απομακρυσμένες επιθέσεις IED, δολοφονίες,και τηλεχειριζόμενα τρομοκρατικά γεγονόταΕκτός από την εφαρμογή των High Power IED Jammers και Convoy Jammers.
Το High Power Draw Bar Box 8 Channels Mobile Signal Jammer 120W έως 200 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Χαρακτηριστικά:
1, Μεγάλη κάλυψη, που καλύπτει CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, GPS, WIFI.
2, κουτί με συρματόπλεγμα σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση·
3Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
4, Στρατιωτικό τυποποιημένο περίβλημα, το οποίο είναι ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
5, AC110-220V/Εγκατασκευασμένη μπαταρία (DC24V) ·
6Ο ενσωματωμένος αποτελεσματικός ανεμιστήρας ψύξης και οι ανεμιστήρες ψύξης εξασφαλίζουν τη σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA:850-894MHz |
| CH2 | GSM:925-960MHz |
| CH3 | DCS//DCS:1805-1990MHz, |
| CH4 | 3G:2110-2170MHz |
| CH5 | 4G Wimax:2345-2400MHZ ή 2496-2690MHZ |
| CH6 | 4GLTE:725-770MHZ ή 790-826MHZ |
| CH7 | GPS L1:1570-1580MHz |
| CH8 | WIFI:2400-2500MHz |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος: | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax, GPS, WiFi. |
| Τύπος: | Τραβήξτε το μπράβο |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 120W, κάθε κανάλι ≥ 15W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 100-200 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 65*50,9*35,7 cm |
| Καθαρό βάρος | 20 κιλά |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
Πεδία εφαρμογής προϊόντων
Υψηλής ποιότητας παρεμβολείς που χρησιμοποιούνται ευρέως σε στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομία, βομβαρδισμούς και υπηρεσίες ασφαλείας.
Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως φυλακή, βενζινάδικα, φρουροί, σχολεία, εκκλησίες, αίθουσα συνεδριάσεων, βιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, αίθουσα διδασκαλίας και άλλα σημαντικά μέρη και καταστάσεις.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()