| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT171539 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Δυνατός 12 Αντένα 2G 3G 4G 5G κινητό τηλέφωνο WiFi GPS UHF VHF και Walkie Talkie τηλεφωνικό σήμα jammer
Περιγραφή του προϊόντος:
Θέλετε να αποκτήσετε μια συσκευή παρεμβολής που μπορεί να μπλοκάρει το σήμα 2G, 3G, 4G, 5G κινητών τηλεφώνων WiFi GPS UHF VHF και Walkie Talkie ταυτόχρονα;Αν έχετε την καλύτερη ευκαιρία είναι να προσφέρετε εδώ για να ρίξετε μια ματιά σε αυτό το ισχυρό 12 κεραίες Jammer για κινητό τηλέφωνο GPS WiFi VHF UHF, το οποίο μπορεί να βοηθήσει στην επίτευξη του στόχου σας.
Δεδομένου ότι η συσκευή αυτή είναι σχεδιασμένη με 12 κεραίες και μπορεί να διακόψει τα σήματα CDMA 850-894MHz, GSM 930-960MHz, DCS 1805-1850MHz, PCS 1900-1990MHz, 3G 2110-2170MHz, GPS 1500-1600MHz,WiFi 2400-2500MHzΗ κατανάλωση ισχύος των 50W είναι πολύ χαμηλή, αλλά η κατανάλωση ισχύος είναι πολύ υψηλή.Η απόσταση παρεμβολής αυτής της συσκευής παραβίασης μπορεί να φθάσει τα 50 μέτρα το πολύ και να λειτουργεί 24 ώρες συνεχώς με σχεδιασμό επιτραπέζιου επιπέδουΕκτός αυτού, ο σχεδιαστής έχει λάβει υπόψη τις χώρες εφαρμογής, έτσι ώστε αυτό το νέο σχεδιασμό jammer μπορεί να λειτουργήσει σε όλο τον κόσμο.
Και από τη μια πλευρά μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως αίθουσες συνεδριάσεων, ακροατήρια, δικαστήρια, βιβλιοθήκες, αίθουσες εξετάσεων, σχολεία, κινηματογράφους, θέατρα, μουσεία, νοσοκομεία κλπ.Από την άλλη πλευρά, μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπου τα κινητά τηλέφωνα απαγορεύονται, όπως σταθμοί εξυπηρέτησης., Υπηρεσίες Ασφάλειας, Στρατιωτικές Μονάδες, Συνοριακή Περιπολία και Επιβολή Ναρκωτικών, Τελωνεία κλπ.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA 850-894MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH2 | GSM 930-960MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH3 | DCS 1805-1850MHz 34dBm 5dBm/30KHz (min) |
| CH4 | PCS 1900-1990MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH5 | 3G 2110-2170MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH6 | GPS 1500-1600MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH7 | WiFi 2400-2500MHz 34dBm 6dBm/30KHz (ημερομηνία) |
| CH8 | Δοκιμαστική ενέργεια |
| CH9 | UHF 400-470MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH10 | 4G Wimax: ((ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH11 | 4G LTE: ((ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH12 | 5G:3200-3600MHZ /3600-4200MHZ |
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο δίκτυο κινητών τηλεφώνων, WIFI, GPS, VHF, UHF... |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC9V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Ημιαδιάμετρος παρεμβολής | 1-50 m ((-75dBm) |
| Άντενα | 12 τεμάχια (παρακαλούμε προσαρμόστε την κεραία ακολουθήστε το σημάδι στην μονάδα) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 50W |
| Βάρος: | 3.56 κιλά |
| Διάσταση | 240mm(L) × 210mm(W) × 51mm(H) |
Συσκευές
Πεδίο εφαρμογής:
1Μπορεί να εφαρμοστεί σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας, κέντρα κατάρτισης, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα,λεωφορείο και περισσότερα
2Για ορισμένες τοποθεσίες ειδικού σκοπού όπως νοσοκομεία, βενζινάδικα και άλλα,Παρακαλώ κάντε δοκιμή πεδίου πρώτα για να βεβαιωθείτε ότι δεν συνέβη καμία παρεμβολή στη φυσιολογική λειτουργία του εξοπλισμού και του οργάνου σας.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()