| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311210 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ηλεκτρονικό κινητό, ραδιοφωνικό αδιάβροχο εξωτερικό παρεμβολικό για σήματα GSM/CDMA/UMTS 3G 4G 5G
Περιγραφή του προϊόντος:
Η συσκευή αυτή μπορεί να επηρεάσει πέντε διαφορετικές περιοχές συχνοτήτων ταυτόχρονα, είναι CDMA 800 ((850 έως 894MHz), GSM 900 ((925 έως 960MHz), GSM 1800 ((1805 έως 1880MHz),GSM 1900 ((1920 έως 1990MHz) και 3G ((2110 έως 2170MHz) και 4GΩστόσο, αν δεν θέλετε να προστατεύσετε όλες τις ζώνες, μπορείτε να επιλέξετε ποια ζώνη να χρησιμοποιήσετε σύμφωνα με τις ανάγκες σας και τις ανάγκες.και η παροχή ενέργειας είναι 50 έως 60HzΘα υπάρχει ένας προσαρμογός AC (AC100-240V-DC27V) για να ταιριάζει με αυτή τη συσκευή παρεμπόδισης βάρους 45kg.
Κάθε ζώνη μπορεί να ρυθμίσει το επίπεδο ισχύος εξόδου ραδιοσυχνοτήτων ή να απενεργοποιηθεί χωρίς να επηρεάζει τη λειτουργία των άλλων ζώνων.Η αρχική κεραία είναι εξωτερικές διπλή κανάλι κατευθυνόμενες κεραίες πάνελ και μπορείτε να επιλέξετε κεραίες για να παρέχει μεγαλύτερη ευελιξία όσον αφορά την κάλυψη παρεμβολήςΗ κάλυψη παρεμβολής αυτού του παρεμβολέα είναι τόσο ισχυρή που η περιοχή παρεμβολής μπορεί να φτάσει τα 500 μέτρα.
Κάθε μονάδα ραδιοσυχνοτήτων έχει ανεξάρτητο σχεδιασμό και έχει σχεδιαστεί με στόχο το κόψιμο κύματος μόνο στο εύρος ζώνης κατωτέρω σύνδεσης.Προστασία αισθητήρα VSWR για κάθε αρθρωτόΈνα άλλο χαρακτηριστικό που μπορεί να σας προσελκύσει είναι ότι για κάθε ζώνη η ισχύς Hi/Low RF μπορεί να ρυθμιστεί
Προδιαγραφές
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA850:850-894MHz |
| CH2 | -GSM900:925-960Mhz |
| CH3 | -DCS 1805-1880MHz |
| CH4 | -PCS 1920-1990MHz |
| CH5 | -3G 2110-2170MH |
| CH6 | -4G LTE: ((ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH7 | -4G Wimax: ((ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH8 | - 5G: 3200-3600MHZ / 3600-4200MHZ |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110V-240V) |
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Ράδιο ασπίδας | Μέχρι 500 μέτρα ((-75dBm εξαρτάται ακόμα από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή.) |
| Κατευθυντική κεραία | 2pcs κεραίες (Παρακαλείστε να διορθώσετε την κεραία ακολουθήστε το σήμα στην μονάδα) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 400W |
| Θερμοκρασία | -40 έως +55°C |
| Συγκριτική ταπεινοφροσύνη | ≤ 90% (RH) |
| Πίεση αέρα | 86 έως 106 kPa |
| Βάρος | 45 κιλά |
| Διάσταση | 720 (L) × 500 (W) × 330 (H) mm (Δεν περιλαμβάνεται η κεραία) |
Συσκευές
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-4 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()