| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311004 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
12 ζώνη Τζάμερ κινητής τηλεφωνίας GSM CDMA 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF και Lojack Τζάμερ
Περιγραφή του προϊόντος
This signal jamming device that you are viewing here is the All Frequency 2G 3G 4G LTE 4G Wimax 5G Phone Signal Blocker WiFi GPS VHF UHF Jammer & Lojack Jammer which is a powerful signal jamming device and can help people a lot.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA: 850-894 MHz |
| CH2 | GSM: 920-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1800-1880 MHz |
| CH4 | PCS: 1920-1990 MHz |
| CH5 | 3G: 2100-2180 MHz |
| CH6 | WIFI: 2400-2480 MHz |
| CH7 | GPS L1: 1575,42 MHz |
| CH8 | Επικοινωνία: 167-173 MHz |
| CH9 | Ηλεκτρονικά σήματα: |
| CH10 | UHF: 420MHz-480 MHz |
| CH11 | 4G LTE (US.725-770MHz) (EU.790-826MHz) |
| CH12 | 4G Wimax (US.2345-2400MHz) EU.2620-2690MHz) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 24W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 50m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Διάσταση | 330*238*65mm |
| Βάρος |
6.0kg |
Άλλα στοιχεία:
Πρώτον, αφού έχει σχεδιαστεί με υψηλή ισχύ εξόδου 16W, έτσι ώστε αυτός ο αποκλειστής σήματος υψηλής ισχύος να έχει μέχρι και 50 μέτρα απόσταση παρεμβολής ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχή.Εκτός από το γεγονός ότι αυτός ο υψηλής ισχύος πολλαπλής χρήσης αποκλειστής σήματος έχει 8 κεραίες ώστε να μπορεί να κόψει τα σήματα CDMA/GSM., DCS / PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax, GPSL1, VHF UHF και Lojack Jammer ταυτόχρονα, το οποίο είναι πραγματικά ισχυρό.Το ρυθμιζόμενο κουμπί έχει επίσης χρησιμοποιηθεί σε αυτό το υψηλής ισχύος μπλοκάρα σήματος έτσι ώστε να μπορείτε να αποφασίσετε τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής και απόσταση παρεμβολής σύμφωνα με την πραγματική σας κατάσταση.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης αυτού του ρυθμιζόμενου πολυδιάθετου παρεμβολέα υψηλής ισχύος διευκολύνει επίσης την επίτευξη της συνεχούς λειτουργίας 24/7.
Εφαρμογή:
Ομάδες μεταρρύθμισης μέσω εργασίας, αίθουσες συνεδριάσεων, κινηματογράφους, εκκλησίες, βιβλιοθήκες, κοιτώνες σχολείων.
• Ειδικές περιστάσεις ασφαλείας και εμπιστευτικές περιστάσεις (εμπιστευτικό γραφείο, αίθουσα διαπραγματεύσεων, κινητά οχήματα, κινητές πολιτικές και επιχειρηματικές αξιωματούχοι που φρουρούν το σημείο;
• Όλα τα είδη των στρατιωτικών χώρων και άλλα απαγορευμένα μέρη για τη χρήση κινητών τηλεφώνων.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()