| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-9 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Όλες οι μπάντες JammerΡυθμίσιμες 14 Omni Αντένες GSM 3G 4G 5G Τηλέφωνο WiFi UHF VHF GPS Lojack Απομακρυσμένος έλεγχοςΑυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Με ρυθμιζόμενη ισχύ εξόδου, ο 3G 4G 5G Mobile Phone Blocker WiFi Jammer GPS VHF UHF Jammer Ο παρεμβολισμός κινητών τηλεφώνων μπορεί να λειτουργήσει 24 ώρες / 7 ημέρες συνεχώς, κάθε ζώνη μπορεί να ελεγχθεί ξεχωριστά.Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε στα ακόλουθα μέρη:, όπως αίθουσες συνεδριάσεων, εγκαταστάσεις αποθήκευσης πετρελαίου και φυσικού αερίου και πεδία, νοσοκομεία, θέατρα, στούντιο ηχογράφησης, τράπεζες, αίθουσες δημοπρασιών συμβάσεων, εκκλησίες, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες διδασκαλίας, εγκαταστάσεις δοκιμών,Υπηρεσίες ασφαλείας, Στρατιωτικές Μονάδες, Μυστικές Υπηρεσίες, αίθουσες συνεδριάσεων ειδήσεων, Βιβλιοθήκες, Μουσεία, Φυλακές, Δικαστήρια, Συνοριοφυλακή και Εφαρμογή Ναρκωτικών, Τελωνεία, Σπίτι, κλπ. είναι ένας εξελιγμένος εσωτερικός παρεμβολισμός.Χρησιμοποιείται ευρέως σε μικρές περιοχές και σε ορισμένες ευαίσθητες περιοχές..
Προδιαγραφή (Επιλέξτε συχνότητες 14 ζώνων)
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH15 (προαιρετικό) | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 (προαιρετικό) | RF315: 315MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 70W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 80m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Εύκολη εγκατάσταση και λειτουργία σε εσωτερικό / εξωτερικό χώρο
Ασφαλής σχεδιασμός για την αποφυγή σαμποτάζ
Ο σχεδιασμός των ανεμιστήρων καθιστά το σύστημα παρεμβολής σε ένα σταθερό σύστημα ψύξης με κατευθυνόμενες/Cmni κεραίες για διαφορετικά κανάλια συχνοτήτων
Δραστηριότητα τροφοδοσίας από ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενης ενέργειας.
Φυλακές, αίθουσες συνεδριάσεων Αποθήκες πετρελαίου και φυσικού αερίου
Νοσοκομεία, Μουσεία
Τράπεζες