| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT900001 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ενσωματωμένη κεραία 3 ζώνες εξωτερική αδιάβροχη WIFI2.4G GPS Drone signal jammer
Περιγραφή του προϊόντος:
Υψηλή ισχύς ραδιοφωνίας, κάλυψη 100% drones UAVs όπως Dji Phantom 4, Phantom 3 Professional, Advanced, Standard σειρά, Inspire σειρά...
Περιοχή κατευθυνόμενης παρεμβολής: 300~2500 μέτρα 1-3 ζώνες σε μία συσκευή.
Περισσότερες λεπτομέρειες και προδιαγραφές αυτού του επιλέξιμου φορητού 2G 3G 4G Lojack Jammer είναι ακριβώς ως εξής, αν θέλετε να μάθετε περισσότερα απλά έλα και πάρτε τις συνολικές πληροφορίες.
Πλεονεκτήματα
Προδιαγραφές
Διάταξη σήματος απομόνωσης
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | - 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | - GPSL1: 1560-1620MHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ~ +60°C |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 3 |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 15W |
| Πεδίο παρεμβολής: | 800m (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας |
| Μέγεθος της συσκευής: | 257 x 140 x 51 χιλιοστά |
| Βάρος του προϊόντος: | 6 κιλά |
Συσκευές
Φορτιστή αυτοκινήτου
Φορτιστή εναλλακτικού ρεύματος
Απομάκρυνση ελέγχου (Επιλογή)
Πεδίο εφαρμογής:
1Μπορεί να εφαρμοστεί σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας, κέντρα κατάρτισης, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα,λεωφορείο και περισσότερα
2Για ορισμένες τοποθεσίες ειδικού σκοπού όπως νοσοκομεία, βενζινάδικα και άλλα,Παρακαλώ κάντε δοκιμή πεδίου πρώτα για να βεβαιωθείτε ότι δεν συνέβη καμία παρεμβολή στη φυσιολογική λειτουργία του εξοπλισμού και του οργάνου σας.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()