| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτή η συσκευή είναι ένα υπέροχο GPS jammer που μπορεί να λύσει τα προβλήματά σας απαγορεύοντας τα σήματα να παρακολουθούν την τρέχουσα θέση σας.να πληρώσω ένα ιδιωτικό χώρο για σένα.Όλα αυτά οφείλονται στο φορητό GPS υψηλής ισχύος (GPS L1/L2/L3/L4/L5) και το Lojack jammer.
Η συσκευή μπορεί να λειτουργεί ενώ φορτίζεται. Επιπλέον, κάθε ζώνη μπορεί να λειτουργεί ξεχωριστά ή ταυτόχρονα.εσωτερική μπαταρία και χαμηλότερη κατανάλωση ενέργειαςΜπορείτε να δημιουργήσετε μια περιοχή ακτίνας περίπου 2 έως 15 μέτρα για να προστατεύσετε.
Ο φορητός παρεμβολισμός έρχεται με έναν προσαρμογέα ρεύματος και φορτιστή αυτοκινήτου, ο οποίος μπορεί να χρησιμοποιηθεί για επαναφόρτιση.Μια λιγότερο κοινή χρήση είναι να μπλοκάρεις σήματα GPS όταν πηγαίνεις κάπουΕπιπλέον, το χρώμα του GPS jammer είναι γαλάζιο, ένα πανέμορφο χρώμα!
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | GPS L1 1575,42 MHz |
| CH2 | GPS L 2 1227,60 MHz |
| CH3 | GPS L 3 1381,05 MHz/GPS L4: 1379,913 MHz |
| CH4 | GPS L 5 1176,45 MHz |
| CH5 | Τοποθετητής 167-175 MHz |
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο Όλο GPS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC9V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Ημιαδιάμετρος παρεμβολής | 1-15 m ((-75dBm) |
| Άντενα | 5 τεμάχια (παρακαλούμε προσαρμόστε την κεραία ακολουθήστε το σημάδι στην μονάδα) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2W |
| Βάρος: | 00,3 κιλά |
| Διάσταση | 113*60*31mm |
Συσκευές