| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-7 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Όλες οι μπάντες JammerΡυθμιζόμενες Omni Αντένες GSM 3G 4G 5G Τηλέφωνο WiFi UHF VHF GPS Lojack Απομακρυσμένο έλεγχοΑυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Με ρυθμιζόμενη ισχύ εξόδου, ο 3G 4G 5G Mobile Phone Blocker WiFi Jammer GPS VHF UHF Jammer Ο παρεμβολισμός κινητών τηλεφώνων μπορεί να λειτουργήσει 24 ώρες / 7 ημέρες συνεχώς, κάθε ζώνη μπορεί να ελεγχθεί ξεχωριστά.Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε στα ακόλουθα μέρη:, όπως αίθουσες συνεδριάσεων, εγκαταστάσεις αποθήκευσης πετρελαίου και φυσικού αερίου και πεδία, νοσοκομεία, θέατρα, στούντιο ηχογράφησης, τράπεζες, αίθουσες δημοπρασιών συμβάσεων, εκκλησίες, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες διδασκαλίας, εγκαταστάσεις δοκιμών,Υπηρεσίες ασφαλείας, Στρατιωτικές μονάδες, μυστικές υπηρεσίες, αίθουσες συνεδριάσεων ειδήσεων, βιβλιοθήκες, μουσεία, φυλακές, δικαστήρια, συνοριακή περιπολία και επιβολή του νόμου για τα ναρκωτικά, τελωνεία, κατοικίες κλπ.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 60W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 80m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Με μια ματιά: