| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτή η συσκευή παρεμβολής σήματος που βλέπετε εδώ είναι ηΌλες οι συχνότητες 2G 3G 4G LTE 4G Wimax 5G Phone Blocker WiFi GPS VHF UHF Jammer & Lojack Jammerπου είναι μια ισχυρή συσκευή παρεμβολής σήματος και μπορεί να βοηθήσει τους ανθρώπους πολύ.Ο φορητός ανιχνευτής σήματος υψηλής ισχύος διαθέτει μέχρι και 30 μέτρα απόσταση παρεμβολής ανάλογα με την ένταση του σήματος στην περιοχή.
Ο ισχυρός αποκλειστής σήματος πλήρους συχνότητας διαθέτει 22 κεραίες ώστε να μπορεί να διακόψει τα σήματα CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WiFi, 4G LTE,4G Wimax, 5G,GPSL1, VHF UHF και Lojack Jammer ταυτόχρονα,που είναι πραγματικά ισχυρή.Και το ρυθμιζόμενο κουμπί έχει επίσης χρησιμοποιηθεί σε αυτόν τον αποκλειστή σήματος υψηλής ισχύος έτσι ώστε να μπορείτε να αποφασίσετε τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής και την απόσταση παρεμβολής σύμφωνα με την πραγματική σας κατάσταση.
Ειδική τεχνολογία για την αποφυγή παρεμβολών μεταξύ κάθε ζώνης συχνοτήτων.
Διαταράσσουν μόνο τη συχνότητα κατωτέρω σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσουν τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.
Διάλεξιμες ζώνες συχνοτήτων και ισχύς εξόδου.
Κάθε ζώνη συχνοτήτων ελέγχεται από ανεξάρτητους διακόπτες RF ON/OFF.
Η ισχύς κάθε ζώνης συχνοτήτων μπορεί να ρυθμίζεται ανεξάρτητα.
Προστασία κυκλώματος για να διασφαλιστεί ότι το σύστημα δεν θα καεί σε περίπτωση βραχυκυκλώματος ή αποσύνδεσης της κεραίας.
Ομνί κεραίες.
Εύκολη λειτουργία και εγκατάσταση.
Κρατήστε για την εγκατάσταση της μονάδας αναβάθμισης.
Δουλεύει 24 ώρες/365 ημέρες συνεχώς.
Εφαρμογές:
Αίθουσες συνεδριάσεων, εγκαταστάσεις αποθήκευσης πετρελαίου και φυσικού αερίου και πεδία, νοσοκομεία, θέατρα, στούντιο ηχογράφησης, τράπεζες, αίθουσες προσφορών συμβάσεων, εκκλησίες, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες διδασκαλίας, εγκαταστάσεις δοκιμών,Υπηρεσίες ασφαλείας, Στρατιωτικές μονάδες, μυστικές υπηρεσίες, αίθουσες συνεδριάσεων ειδήσεων, βιβλιοθήκες, μουσεία, φυλακές, δικαστήρια, συνοριακή περιπολία και επιβολή του νόμου για τα ναρκωτικά, τελωνεία, σπίτια, μικρές περιοχές φυλακών.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA 850-894MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH2 | GSM 930-960MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH3 | DCS 1805-1850MHz 34dBm 5dBm/30KHz (min) |
| CH4 | PCS 1900-1990MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH5 | 3G 2110-2170MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH6 | GPS 1500-1600MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH7 | WiFi 2400-2500MHz 34dBm 6dBm/30KHz (ημερομηνία) |
| CH8 | Δοκιμαστική ενέργεια |
| CH9 | UHF 400-470MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH10 | 4G LTE: (US.725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH11 | 4G Wimax: (US.2345-2400MHz) ή (EU.2620-2690MHz) |
| CH12 | 5G:3200-3600MHz |
| CH13 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH14 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH15 | RF315:315MHz |
| CH16 | RF433:433MHz |
| C17 | RF868:868MHz |
| CH18 | RF915:915MHz |
| CH19 | 5G LTE2:3600-3800MHz |
| CH20 | WiFi5.8g:5700-5800MHz |
| CH21 | 5G 4.0g:3900-4200MHz |
| CH22 | WiFi5.2g:4900-5200MHz |
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC9V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Ημιαδιάμετρος παρεμβολής | 1-30 m ((-75dBm) |
| Άντενα | 22 τεμάχια (Παρακαλείστε να επισκευάσετε την κεραία ακολουθήστε το σήμα στην μονάδα) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 22W |
| Βάρος: | 00,8 κιλά |
| Διάσταση | 160*90*40MM |
Περιεχόμενο της συσκευασίας:
1) Παρεμπόδιση Host x 1,
2) Ανταλλακτής ρεύματος x 1,
3) Αντένα x22, αυτοκίνητο
4) καλώδιο μπαταρίας αποθήκευσης x1,
5)Κοντρόλ υπέρυθρου x1