| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311101-22 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Όλο σε ένα φορητό 22 ζώνες 2G 3G 4G 5G Τζάμερ Όλο GPS L1 L2 L5 Lojack WiFi GPS RF 315/433/868MHz Τζάμερ
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το Handheld 22 bands high power stationary signal blocker καλύπτει και μπλοκάρει τις συχνότητες ζώνης του κινητού τηλεφώνου,WIFI,Lojack,VHF&UHF ραδιοφώνου.Ο αποκλειστής σήματος έχει υψηλή ισχύ εξόδουΓια την υποστήριξη της παρεμπόδισης πολλών σημάτων και μια κάλυψη που κυμαίνεται από 2 μέτρα έως 30 μέτρα.
The powerful Full Bands Jammer djustable 18-22 Antennas Powerful 3G 4G Phone Blocker &WiFi UHF VHF GPS L1/L2/L5 Lojack Remote Control All Bands Signal Jammer you are viewing now is in stock and will be newest style and modern signal blockerΗ προστασία της ιδιωτικής σας ζωής και του ήσυχου περιβάλλοντος είναι πολύ καλύτερη από ό,τι περιμένατε.
Σε γενικές γραμμές, η τρέχουσα σύγχρονη και αναβαθμισμένη έκδοση jammer μπορεί να γίνει μόνο με έως και 20/22 κεραίες,που θα είναι πολύ λιγότερο από την ζήτηση των ανθρώπων.
Εδώ έρχεται η ευκαιρία για σας, αυτή η 22 κεραίες ισχυρό και ρυθμιζόμενο μπλοκάρα σήματος θα παρέχει καλύτερη εμπειρία και τη μέγιστη προστασία που θα καλύψει σε μεγάλο βαθμό κοινές ζώνες σήματος,Ακόμη και το επερχόμενο ή μπορεί να είναι κάποιες χώρες 'νέα μπάντα, wifi 3.6, wifi 5.8, ζώνη κατασκοπευτικής κάμερας και ζώνη σήματος RF 868/433/315MHz. Για την απαίτηση OEM και ODM, απλά αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας και ευγενικά συμβουλεύστε την απαίτησή σας.
Αυτό που είναι σημαντικό είναι ότι μπορούμε να προσαρμόσουμε τις ζώνες συχνοτήτων όπως απαιτείται.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | -GSM: 925-960MHz |
| CH3 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) |
| CH7 | - 4GLTE:790-826MHz (ΕΕ) |
| CH8 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH9 | - 4GWimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH10 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH11 | -VHF: 135-174MHz |
| CH12 | -UHF: 400-470MHz |
| CH13 | -GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH14 | -GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH15 | - Λοζάκ: 167-175MHz. |
| CH16 | -RF315: 315MHz |
| CH17 | -RF433: 433MHz |
| CH18 | -RF868: 868MHz |
| CH19 | - WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH20 | - WIFI 5.2G:5100-5500MHz |
| CH21 | - 5G: 3400-3600MHz |
| CH22 | - 5G: 3600-3800MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 30m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος: | 195*130*48 (δεν περιλαμβάνει κεραία) |
|
βάρος: |
1.0kg |
| Τύπος: | Συσκευή παρακωλύσεως |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 22W |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: | 3G 4G 5G κινητό τηλέφωνο και UHF VHF WiFi.... |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V) |
| Ηλεκτρική παροχή: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
Συσκευές
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Πλεονεκτήματα
Σκληρός έλεγχος ποιότητας - Τα προϊόντα μας έχουν αναγνωριστεί ως υψηλής ποιότητας και αξιόπιστα στη βιομηχανία.Τα προϊόντα μας έχουν επίσης πολύ εγκριθεί από τους πελάτες μας και από τους επιχειρηματικούς μας εταίρους στην Ασία, την Ευρώπη και τη Βόρεια Αμερική.
Πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας - σχεδιάζουμε και κατασκευάζουμε ηλεκτρονικούς εξοπλισμούς και συσκευές.Αλλά πάντα προσκολλόμαστε στον τρόπο μας να εξυπηρετούμε τους πελάτες μας εγκαίρως και με όλη μας την καρδιά..
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()