| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311101-18 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
18 ζώνες Φορητό 2G 3G 4G 5G Τζάμερ Όλο GPS L1 L2 L5 Lojack WiFi GPS RF 315/433/868MHz Τζάμερ έως 30M
1Περιγραφή του προϊόντος
The powerful Full Bands Jammer djustable 18-22 Antennas Powerful 3G 4G Phone Blocker &WiFi UHF VHF GPS L1/L2/L5 Lojack Remote Control All Bands Signal Jammer you are viewing now is in stock and will be newest style and modern signal blockerΗ προστασία της ιδιωτικής σας ζωής και του ήσυχου περιβάλλοντος είναι πολύ καλύτερη από ό,τι περιμένατε.
Σε γενικές γραμμές, οι σημερινές σύγχρονες και ενημερωμένες εκδόσεις των παρεμβολών μπορούν να χρησιμοποιηθούν μόνο με έως και 20/22 κεραίες, οι οποίες θα είναι πολύ λιγότερες από την ζήτηση των ανθρώπων.
Εδώ έρχεται η ευκαιρία για εσάς, αυτή η 18 κεραίες ισχυρό και ρυθμιζόμενο μπλοκάρα σήματος θα παρέχει καλύτερη εμπειρία και τη μέγιστη προστασία που θα καλύψει σε μεγάλο βαθμό κοινές ζώνες σήματος,Ακόμη και το επερχόμενο ή μπορεί να είναι κάποιες χώρες, wifi 3.6, wifi 5.8, ζώνη κατασκοπευτικής κάμερας και ζώνη σήματος RF 868/433/315MHz. Για την απαίτηση OEM και ODM, απλά αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας και ευγενικά συμβουλεύστε την απαίτησή σας.
Αυτό που είναι σημαντικό είναι ότι μπορούμε να προσαρμόσουμε τις ζώνες συχνοτήτων όπως απαιτείται.
2. Προδιαγραφή
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | -GSM: 925-960MHz |
| CH3 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH8 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | -VHF: 135-174MHz |
| CH10 | -UHF: 400-470MHz |
| CH11 | -GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH12 | -GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH13 | - Λοζάκ: 167-175MHz. |
| CH14 | -RF315: 315MHz |
| CH15 | -RF433: 433MHz |
| CH16 | -RF868: 868MHz |
| CH17 | - WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH18 | - 5G1: 3400-3600MHz ή 3600-3800MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 30m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος: | 195*130*80mm ((δεν περιλαμβάνει κεραία) |
|
βάρος: |
1.0kg |
| Τύπος: | Συσκευή παρακωλύσεως |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 18W |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: | 3G 4G 5G κινητό τηλέφωνο και UHF VHF WiFi.... |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V) |
| Ηλεκτρική παροχή: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
3Συσκευές
4Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
5Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()