| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Όλες οι μπάντες JammerΡυθμίσιμες 8 Omni Αντένες GSM 3G 4G 5G Τηλέφωνο WiFi UHF VHF GPS Lojack Απομακρυσμένος έλεγχοςΑυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Αυτό το παρεμβολικό κινητών τηλεφώνων με μεγάλη εμβολιαστική εμβέλεια έως και 80 μέτρα
Προδιαγραφή (Επιλέξτε 8 ζώνες από την ακόλουθη συχνότητα)
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH85G | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | 5G:3200-3600MHz/3600-3800MHz |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 80W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 80m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Η αποτελεσματική περιοχή παρεμβολής αυτού του παρεμβολέα κινητής τηλεφωνίας επηρεάζεται από τις περιστάσεις γύρω από τους χρήστες, όπως η απόσταση ή η τοποθεσία του πύργου κινητής τηλεφωνίας και τα εμπόδια,ανάμεσα στον πύργο κινητής τηλεφωνίας και τον παρεμβολή κινητής τηλεφωνίαςΣε φυσιολογικές συνθήκες, ο παρεμβολισμός του κινητού τηλεφώνου θα λειτουργήσει πολύ λιγότερη περιοχή παρεμβολής, όταν η απόσταση είναι κοντά ή πολύ κοντά στον πύργο κυττάρων ή σταθμούς βάσης κυττάρων.εάν υπάρχουν εμπόδια και τοίχοι μεταξύ του πύργου κυττάρου και του κινητού τηλεφώνου, ο παρεμβολισμός του κινητού θα δώσει λιγότερη περιοχή μπλοκάρισμα.