| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311099 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
14 Αντενές Ενίσχυρη ολικής ζώνης Τζάμερ σήματος κινητής τηλεφωνίας, 315Mhz 433Mhz 3G 4G 5G Τζάμερ σήματος κινητής τηλεφωνίας
Περιγραφή του προϊόντος
The powerful Adjustable 14 Antennas Powerful 3G 4G Phone Blocker &WiFi UHF VHF GPS Lojack Remote Control All Bands Signal Jammer you are viewing now is in stock and will be newest style and modern signal blockerΗ προστασία της ιδιωτικής σας ζωής και του ήσυχου περιβάλλοντος είναι πολύ καλύτερη από ό,τι περιμένατε.
Σε γενικές γραμμές, η τρέχουσα σύγχρονη και ενημερωμένη έκδοση jammer μπορεί να γίνει μόνο με έως και 12 κεραίες, οι οποίες θα είναι πολύ λιγότερες από την ζήτηση των ανθρώπων.
Εδώ έρχεται η ευκαιρία για εσάς, αυτή η 14 κεραίες ισχυρό και ρυθμιζόμενο αποκλειστήρα σήματος θα παρέχει καλύτερη εμπειρία και τη μέγιστη προστασία, η οποία θα καλύψει σε μεγάλο βαθμό κοινές ζώνες σήματος,Ακόμη και το επερχόμενο ή μπορεί να είναι κάποιες χώρες, wifi 3.6, wifi 5.8, ζώνη κατασκοπευτικής κάμερας και ζώνη σήματος RF 868/433/315MHz. Για την απαίτηση OEM και ODM, απλά αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας και ευγενικά συμβουλεύστε την απαίτησή σας.
Αυτό που είναι σημαντικό είναι ότι μπορούμε να προσαρμόσουμε τις ζώνες συχνοτήτων όπως απαιτείται.
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH5 | GSM: 925-960MHz 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH7 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH8 | UHF: 400-470MHz |
| CH9 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH10 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH11 | GSM: 925-960MHz |
| CH12 | RF315: 315MHz |
| CH13 | RF433: 433MHz |
| CH14 | RF868: 868MH |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30-35W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 50m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V) |
| Μέγεθος: | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος: | 6.5 κιλά |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Συσκευές
Εφαρμογές:
Φυλακές, στούντιο ηχογράφησης, τράπεζες, αίθουσες υποβολής προσφορών, εκκλησίες, τάξεις, εγκαταστάσεις δοκιμών, υπηρεσίες ασφαλείας, στρατιωτικές μονάδες, μυστικές υπηρεσίες, αίθουσες συνεδριάσεων ειδήσεων, βιβλιοθήκες, μουσείαΔικαστήρια, Συνοριακή Περιπολία και Επιβολή Ναρκωτικών, Τελωνεία κλπ.
![]()