| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311101-9 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Όλες οι μπάντες JammerΡυθμίσιμες 16 Omni Αντένες GSM 3G 4G 5G Τηλέφωνο WiFi UHF VHF GPS Lojack Απομακρυσμένος έλεγχοςΑυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Αυτή είναι μια βέλτιστη επιλογή για να πάρετε αυτό το αδιάβροχο σύστημα παρεμβολής κινητών τηλεφώνων 160W που είναι ειδικά σχεδιασμένο για CDMA, GSM και 3G 4G 5G σήματα!Θα είστε επίσης ικανοποιημένοι με την εύκολη μέθοδο λειτουργίας και την υψηλή απόδοση εργασίας, καθώς καιΕμπρός!
Ειδικότητα:
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz 5 W |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz 5 Watt |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) 5 Watt |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) 5 Watt |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz 5 Watt |
| CH6 | UHF: 400-470MHz 5 W |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz 5 Watt |
| CH85G | 5G:3200-3600MHz/3600-4200MHz 5 W |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz 5 Watt |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz 5 Watt |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) 5 Watt |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) 5 Watt |
| CH13 | VHF: 135-174MHz 5 Watt |
| CH14 | Τοποθετητής: 167-175MHz 5 Watt |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz 5 Watt |
| CH16 | RF315:315MHz 5 Watt |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 90W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 80m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 8.5 κιλά |
Συσκευές
Χαρακτηριστικό:
-- Αποτρέψτε την απάτη χρησιμοποιώντας κινητό τηλέφωνο στις εξετάσεις
- Να σας κρατά μακριά από τον θόρυβο ή τις ενοχλήσεις από απροσδόκητα τηλεφωνήματα ή SMS κατά τη διάρκεια των μαθημάτων ή των συναντήσεων.
-- Μίνι-μεγέθους, μεσαίας ισχύος, παρεμβολή κινητών τηλεφώνων
-- Χαμηλό βάρος και ωραία υφή και χρώμα
-- Για να μπλοκάρει ασύρματες τηλεφωνικές επικοινωνίες μέσα σε μια αποτελεσματική περιοχή.
- Καμία μετάδοση ή λήψη ασύρματης κλήσης στην περιοχή κάλυψης.
- Όλες οι ζώνες συχνότητας θα μπλοκάρουν ταυτόχρονα.
-- Για χρήση σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, ναούς, τζαμιά, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας, κέντρα εκπαίδευσης, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα,λεωφορεία κλπ..