| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700135 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
8 Αντενές Bomb Signal Jammer 300 Watt Συνολική έξοδος για την ασφάλεια VIP VHF UHF GPS 3G 4G 5G Jammer
Περιγραφή του προϊόντος
Το WT700135 μπορεί να εξουδετερώσει / να αποτρέψει θανατηφόρες εγκληματικές πράξεις όπως ραδιοελεγχόμενες βόμβες αυτοκινήτων, βόμβες στο δρόμο, ενέδρες από απόσταση επιθέσεις IED, δολοφονίες,και τηλεχειριζόμενα τρομοκρατικά γεγονόταΕκτός από την εφαρμογή των High Power IED Jammers και Convoy Jammers.
Το High Power Draw Bar Box 8 Channels Mobile Signal Jammer 200W μέχρι 500 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.
Αυτός ο τύπος συχνοτήτων είναι ιδανικός για Bomb Jammer.
Είναι κατάλληλο για την προστασία σημαντικών ηγετικών στελεχών ή VIP ασφαλείας, ατομικής μάχης, ομάδων SWAT, ομάδων EOD, αντιτρομοκρατικών μονάδων, αντι-ναρκωτικών μονάδων, ομάδων βομβιστικών, σημείων ελέγχου ασφαλείας,διοικητική επιβολή του νόμου, οι διαπραγματεύσεις για τους ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος και οι στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας και άλλοι τομείς εφαρμογής.
Χαρακτηριστικά:
1Χρησιμοποιείται ειδικά για την καταπολέμηση της τρομοκρατίας, την εκρηκτική επίθεση, την απομάκρυνση βομβών, τις εργασίες που πραγματοποιούνται με τη βοήθεια της βίας κλπ.
2Μεγάλη κάλυψη για συχνότητες 8 καναλιών και άλλες εξατομικευμένες εξόδους.
3Είναι σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση.
4Η ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά μετά την πλήρη φόρτιση.
5Ο χειροκίνητος διακόπτης και το τηλεχειριστήριο
6Η αποτελεσματική διαίρεση συχνοτήτων εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
7Η αποδοτική κατανομή ισχύος ελαχιστοποιεί τις απώλειες ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα· η ισχύς μπορεί να ρυθμίζεται κατά περίπτωση (προαιρετική ρύθμιση ταχυτήτων).
8"Συμβατικό στρατιωτικό περίβλημα, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην απόρριψη"
9,AC110-220V/Εγκατεστημένη παροχή ηλεκτρικής ενέργειας από μπαταρία (DC24V)/Πρόσβαση ενέργειας του οχήματος (DC24V) ·
10Ο ενσωματωμένος αποτελεσματικός ανεμιστήρας ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν την σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής.
11Μεγάλη κάλυψη, καλύπτοντας όλα τα σήματα 2G, 3G, 4G, WIFI.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 1100~1200MHz, |
| CH2 | 1520-1550MHz |
| CH3 | 1200~1300MHz, |
| CH4 | 1550~1580MHz, |
| CH5 | 2.4G WIFI: 2400-2450MHz |
| CH6 | 2.4G WIFI:2450-2500MHz |
| CH7 | 900~930MHz, |
| CH8 | 5.8G WIFI: 5725-5858MHz |
| Τύπος: | Τραβήξτε το μπράβο |
| Διάδρομος εξόδου: | 8 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 200W, κάθε κανάλι ≥ 25W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ακτίνα 100-300 μέτρα ((-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό φάκελο) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 550,6*44,5*22,6 cm |
| Άντενα | 375 Φ29 |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 36 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 66kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το φορητό σχεδιασμό κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |