| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311100 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Ρυθμίσιμος 12 κεραίες Δυνατός DCS GSM GPS WIFI 3G 4G 5G All Cell Phone Signal Jammer
1Περιγραφή του προϊόντος
The powerful Full Bands Jammer djustable 10-22 Antennas Powerful 2G 3G 4G Phone Blocker &WiFi UHF VHF GPS L1/L2/L5 Lojack Remote Control All Bands Signal Jammer you are viewing now is in stock and will be newest style and modern signal blockerΗ προστασία της ιδιωτικής σας ζωής και του ήσυχου περιβάλλοντος είναι πολύ καλύτερη από ό,τι περιμένατε.
Σε γενικές γραμμές, η τρέχουσα σύγχρονη και ενημερωμένη έκδοση jammer μπορεί να γίνει μόνο με έως και 22 κεραίες, οι οποίες θα είναι πολύ λιγότερες από την ζήτηση των ανθρώπων.
Εδώ έρχεται η ευκαιρία για σας, αυτό το 10 κεραίες ισχυρό και ρυθμιζόμενο μπλοκάρισμα σήματος θα παρέχει καλύτερη εμπειρία και μέγιστη προστασία, η οποία θα καλύψει σε μεγάλο βαθμό κοινές ζώνες σήματος,Ακόμη και το επερχόμενο ή μπορεί να είναι κάποιες χώρες, wifi 3.6, wifi 5.8, ζώνη κατασκοπευτικής κάμερας και ζώνη σήματος RF 868/433/315MHz. Για την απαίτηση OEM και ODM, απλά αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας και ευγενικά συμβουλεύστε την απαίτησή σας.
Αυτό που είναι σημαντικό είναι ότι μπορούμε να προσαρμόσουμε τις ζώνες συχνοτήτων όπως απαιτείται.
2. Προδιαγραφή
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz/GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH8 | -VHF: 135-174MHz |
| CH9 | -UHF: 400-470MHz |
| CH10 | -GPSL1: 1570-1580MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 50m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος: | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
|
Όλο το βάρος: |
6.5 κιλά |
| Τύπος: | Διακόπτης γραφείου |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 20W |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: | 3G 4G κινητό τηλέφωνο και UHF VHF WiFi |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V) |
| Ηλεκτρική παροχή: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
3Συσκευές
4Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
5Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()